Oto ja...

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Salia
przedszkolASek

Oto ja...

Post autor: Salia » 28 lip 2005, 16:28

Witam wszyskich :) Troche sobie najpierw poczytałam a teraz postanowiłam również do was dołączyć. Zaczęło się od artykułu na onecie i tak po nitce dotarłam tutaj. I nawet nie wiecie... no nie, pewnie wiecie... jak się cieszę. To co znalazłam tutaj na forum, na stronie głównej wiele mi wyjaśniło.
Ale od początku.
Jako nastolatka nie byłam zbyt atrakcyjną dziewczyną, więc i chłopcy raczej się za mna nie oglądali. Stałam raczej na uboczu i patrzyłam jak wszyscy się z kimś umawiają,. Chciałam wiedzieć jak to jest być z kimś. Mając osiemnaście lat zaczęłam się spotykać z chłopakiem. Miałam nadzieję, że będzie to coś poważnego. Rozstaliśmy sie po roku. Miał do mnie pretensje, że nie potrafię się przytulić, pocalować... Pomyslałam sobie, że może to nie to, że przy kimś innym się otworzę. Niedługo później znów kogoś poznałam. Już po trzech miesiącach bycia razem poszliśmy na całość. Teraz wiem, że zrobiłam to z czystej ciekawości. Nigdy mnie to nie bawiło, naprawdę nie wiem co ludzie w tym widzą. On także po niedlugim czasie zaczął mieć do mnie pretensje, że nie potrafię okazywać uczuć... Tylko, że mi wcale nie było to potrzebne. Fakt, że jest obok, że mogę z nim szczerze porozmawiać w zupełności mi wystarczał. Nie wiem czy to co do niego czułam można nazwać miłościa ale był mi bardzo bliska osobą. Wiem, że z nim mogłabym stworzyc rodzinę. I prawie nam sie udalo. Mamy siedmiomiesięcznego syna ale razem juz nie jesteśmy.
Uświadomiłam sobie, że to co czułam jako nastolatka to była presja otoczenia. W trakcie trwania drugiego związku przekonałam się, że wystarczy mi swiadomość, że ktos bliski jest obok ale po co mieszać w to seks.
A dzieki wam wiem, że jest to zupełnie normalne :D

magellan
fantAStyczny

Re: Oto ja...

Post autor: magellan » 28 lip 2005, 18:51

hi Salia :wink:,

wyglada na to ze znowu jestem jako pierwszy, ktory wita nowych uczestnikow forum. :D czuj sie tu jak "w domu", bo na pewno do tego "wlasciwego" trafilas. :wink:

kawy nie pije, ale na powitanie upieklem placek Obrazek

magellan :wink:

Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Kontakt:

Post autor: NAIRIN » 29 lip 2005, 12:24

Salia, witaj :!: :D Tak, jak piszesz, wiem jak się cieszysz ;) Leć po kapcie, bo na pewno poczujesz się tu jak w domu i zostaniesz na dłużej ;) nawet placek już jest, mniam :D

Salia
przedszkolASek

Post autor: Salia » 29 lip 2005, 18:15

:D mniam... mniam...
chętnie skosztuje waszych wypieków i już zaczynam się czuć jak u siebie...

ODPOWIEDZ