WITAM WSZYSTKICH!!!!!!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Wyjaśnieni tajemnicy ósemki

Post autor: Ardelia »

8-semka lezaca na boku to rowniez stary symbol wiecznosci, zwany "lemniskata". mozna wiec zinterpretowac twoja ksywe w ten kierunek, ze masz ambicje pozostac dziewica na zawsze. :)
DZIEWICA8 pisze:Po drugie ósemka odróżnia minie od użytkownika o nazwie użytkownika: DZIEWICA
o kurcza...myslalam, zes sie przez pomylke 2x zarejestrowala i skasowalam tamta uzytkowniczke, skoro mialyscie bardzo podobne profile i ona jeszcze nic nie napisala. :oops: *czas na pokute Ardelii*
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

WITAM WSZYSTKICH!!!!!!

Post autor: DZIEWICA8 »

Droga Ardelio!
Po pierwsze nie martw się , ani nie pokutuj, bo miałaś rację. Ja rzeczywiście najpierw zajestrowałam się na nASzym forum jako DZIEWICA. Jednak potem zapomniałam mojego hasła, nie potrafiłam go odtworzyć, ani odzyskać. Nie mogłam przez to nic napisać na forum, więc zajestrowałam się po raz drugi jako DZIEWICA8. To, że usunęłaś DZIEWICĘ jest słuszne i całkowicie w porządku.
Po drugie wybranie ósemki do mojego e-maila i mojej nazwy użytkownika było całkowitym przypadkiem. Chociaż tą ósemkę można interpretować tak, jak to opisałaś, bo ósemka jest cyfrą zamkniętą z każdej strony.
P.S. Wszystkiego dobrego w nowym, 2007 roku!!!!!
:D :) :roll: :-o :shock: :? :rozowe: 8) :lol: :P :aniol: :wink: :mrgreen: :kocha: :xmrgreen:
Ostatnio zmieniony 19 lut 2007, 09:44 przez DZIEWICA8, łącznie zmieniany 2 razy.
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
w-ka
starszASek
Posty: 34
Rejestracja: 28 gru 2006, 13:01
Lokalizacja: Polska zachodnia

Re: WITAM WSZYSTKICH!!!!!!

Post autor: w-ka »

maneki neko pisze: "Jak tu duzo dziwic, na tym forum, a juz myslalam ze jestem ostatnia XD"

Oj! Zdziwiłabyś się, maneki neko, zdziwiłabyś się.. - jak nas tu dużo, rzecz jasna :)
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

No i kolejna dziewica do łańcuszka, a co!
Dziewico8- :ciasto: , jak tradycja nakazuje, a ja stara tradycjonalistka jestem, to i tradycji się trzymać będę :D

Kurde, ale poplątałam :) . Dobra, zostawię to w nietkniętym stanie.
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

widać że nie którzy nie widzą postów pisanych przez inne osoby :) ja z dziewicą8 jesteśmy już chyba nieźle zagadani :p
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Witam wszystkich!

Post autor: DZIEWICA8 »

Parkinsonie nie bądź zazdrosny! Ja i tak Ciebie lubię, podobne zresztą jak wszystkich użytkowników naszego forum. Naprawdę dobrze mi z Wami moi drodzy Przyjaciele! :D :kocha: :serce: :mrgreen: :xmrgreen: :rozowe: :)
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
Parkinson
fantAStyczny
Posty: 545
Rejestracja: 4 lut 2007, 11:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Parkinson »

hmmm jakie to miłe :mrgreen: :ciasto: :ciasto: :kawa: :D
ODPOWIEDZ