Wrocław wita ;)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
marcinwro
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2013, 18:39
Lokalizacja: Wrocław

Wrocław wita ;)

Post autor: marcinwro »

Cześć wszystkim,

jak wszyscy to i ja się przywitam ;) Jestem Marcin, mam 21 lat, mieszkam we Wrocławiu i tu też studiuję. Brunet, średniego wzrostu (jakieś 179cm) o dosyć "szczupłej" budowie ciała :D

Hmm... chciałbym coś napisać o swoich zainteresowaniach, ale jak tak myślę, to nie potrafię nic konkretnego wymienić - próbowałem od dziecka różnych rzeczy, ale nic mnie nie porwało na tyle, żeby się całkiem temu poświęcić. Była gra na keyboardzie, było malowanie, było majsterkowanie/DIY (choć czasami nadal lubię coś zbudować, choćby z drewna), fotografia, gotowanie ;D Za dzieciaka też trochę czytałem, ale też mi to odeszło, czego czasami żałuję. Jak już to lubię przejrzeć jakieś czasopisma popularno-naukowe czy motoryzacyjne, albo sprawdzić co się dzieje w świecie ekonomii/finansów/polityki.

Zarejestrowałem się tutaj, bo nie wiem co się ze mną dzieje, i szukam chyba siebie. Jak narazie nazwałbym to tak: podobają mi się dziewczyny, ale nie pożądam. O ile łatwo buduję koleżeńską relację z dziewczynami, to nie potrafię pociągnąć tego dalej - pewnie ze strachu, że ona może chcieć czegoś więcej. Dużo nad tym myślałem, przewijały się myśli, że jestem homo, ale jednak związek z facetem mnie nie interesuje. Ze względu na mój wiek, zaczynają się pytania ze strony rodziny o dziewczynę, czego przyczynę nie jest łatwo wytłumaczyć. Z drugiej strony coraz częściej jestem atakowany ze strony znajomych o bycie homo, przez co staję się coraz bardziej
zamknięty i tracę ochotę na jakiekolwiek spotkania towarzyskie. Wolałbym się odciąć od "starego towarzystwa", bo lepiej się czuję choćby wśród znajomych ze studiów, ale zostają 3 czy 4 osoby, które nadal lubię a im chyba też zależy na kontakcie ze mną.

Dobra, narazie na tyle starczy, nie sądziłem, że aż tak się rozpiszę. W rzeczywistości aż tyle nie gadam, i ludzie nawet nie wiedzą o mnie połowy z tego :)

Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkich witam :D
Awatar użytkownika
Ehmeh
ASiołek
Posty: 64
Rejestracja: 4 paź 2013, 21:44

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: Ehmeh »

Witaj Marcinie! :)
melodia
AS gaduła
Posty: 404
Rejestracja: 10 lip 2012, 15:38

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: melodia »

Witaj :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Ojejku, no przybywa Was i przybywa z tych okolic, nie dowierzam. Jak mrówek po prostu!
Szykuje się integracja w Twoich rejonach, może wpadnij- poczujesz się nieco lepiej wśród wyrozumiałego towarzystwa ;)
manti_20
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 27 lis 2013, 23:37
Lokalizacja: lubuskie

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: manti_20 »

Witaj ! :)
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: dimgraf »

Witam imiennika zza płotu :ciasto:

Opis prawie jakbym miał o sobie napisać. Tyle, że ja po wielu poszukiwaniach pasję swą odnalazłem choć wiem, że jakbym miał czas i na pozostałe rzeczy to też pewnie bym się nimi zajmował, bo fajnie jest coś robić nawet jeśli ma się świadomość, że się w tym mistrzem nie będzie.
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
marcinwro
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2013, 18:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: marcinwro »

Dzięki za ciacha :D

Dzięki za info o integracji. Na razie myślę, że to trochę potrwa zanim się przełamię do poznawania ludzi. Dodatkowo nigdy nie zmieniałem znajomości internetowych w realne. Tutaj anonimowo mogę napisać o wszystkim co myślę, co w realu oznaczałoby wejście z otwartymi kartami na stół, a tego do dzisiaj nigdy nie zrobiłem :P

Dimgraf - a co cie zainteresowało, jeśli mogę wiedzieć? Ja w sumie też bym chciał mieć jakąś taką pasję, ale mój słomiany zapał robi swoje. Z drugiej strony jak w coś się serio zaangażuję (ale to bardzo rzadko), to staram się to robić perfekcyjnie, jestem raczej solidną firmą. Choćby to jak ostatni budowałem budę na zimę dla kota, efekty przerosły moje zamierzenia. Z tym, że często moje lenistwo robi swoje i sporo rzeczy wychodzi jako-tako :P Gra na keyboardzie przestała mi się podobać po 2 latach, malowanie zabierało mi za dużo czasu, fotografia zginęła śmiercią naturalną, gotuję tylko jak czasami dostanę weny, nauka idzie nienajgorzej a wiem że stać mnie na stypendium, czasami myślę, żeby zacząć pływać to nie mogę się za to zabrać - no i tak prawie ze wszystkim :D
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: dimgraf »

Tworzę! To tak najogólniej. Spełniam się twórczo jako grafik, a specjalizuje się w obrazie ruchomym - zarówno montaż wideo jak i animacja. Uprzedzam pytanie. Nie nic nie pokażę, bo większość tego co robię to na komercyjne zamówienia ale jak pogrzebiesz na forum to możesz odkryć co nieco o mnie :mrgreen:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
marcinwro
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2013, 18:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: marcinwro »

Czytałem temat o filmie o ASach, ale nie skojarzyłem, że to Ty się tym zajmujesz ;)
Świetna sprawa, też kiedyś próbowałem sił w photoshopie czy sony vegas, i udało mi się zrobić film na szóstkę w liceum :D
Immortelle

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: Immortelle »

Dolny Śląsk siedliskiem ASów. Wrrr, zazdroszczę tylu okazji do poznania się osobiście :[
Witaj Marcinie, mam nadzieję, że poczujesz się tu swojsko :D :ciasto:
Awatar użytkownika
marcinwro
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2013, 18:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: marcinwro »

Też mam taką nadzieję, chociaż jak tak czytam forum... to jest całkiem miło 8)
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: Cortes »

Hej!
Nna
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 14 lis 2013, 18:40
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: Nna »

Witaj :ciasto:
Na Dolnym Śląsku coraz więcej ASów :)
Ataki ze strony otoczenia potrafią przygnębić. Dla niektórych kontakty fizyczne są bardzo ważne ( a nawet kluczowe), więc ciężko jest im pojąć niechęć innych. Też zatrzymałam się w gronie najbliższych i jest o wiele lepiej, ale niektóre osoby odsunęły się kiedy dostały jasny sygnał, że nie mają na co liczyć. Czasami nie warto marnować czas na kogoś, kto nie próbuje zrozumieć.

Mam nadzieję, że będziesz się czuć tutaj dobrze :)
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: zazu24 »

Witaj! :ciasto:
Opis trafiony w dziesiątkę - mam identyczne odczucia, zwłaszcza w stosunku do związków - czasem chciałabym spróbować, ale boję się, bo wiem, że chłopak będzie chciał czegoś więcej i cała piękna historia pryśnie jak bańka mydlana.
Mam nadzieję, że się tutaj odnajdziesz i zadomowisz :wink:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
marcinwro
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2013, 18:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: marcinwro »

Nna - też bym chciał zatrzymać się wśród najbliższych, ale czasami się nie da... oni też mają swoich znajomych, i nie zawsze da się "ominąć" ich towarzystwo. A ci z kolei zamiast się zamknąć, to zbyt głośno myślą, coś tam między sobą gadają, a takie rzeczy widać. Ja, jeśli kogoś nie lubię to po prostu z nim nie rozmawiam, i nie zajmuję się obgadywaniem go na boku i szukaniem sobie sprzymierzeńców w jeżdżeniu po kimś. No ale tak to jest, takie osoby muszą się dowartościowywać w ten sposób ;)

Zazu, a z drugiej strony strach się przyznać, że się nie ma ochoty na to coś więcej, bo nie wiadomo jak ta druga osoba zareaguje :)

Dzięki za miłe słowa ;)
zagubiony
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 21 lis 2013, 07:57

Re: Wrocław wita ;)

Post autor: zagubiony »

I ja witam 8)
ODPOWIEDZ