Dzień dobry z Łodzi!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
maga
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 15 paź 2013, 18:55

Re: Dzień dobry z Łodzi!

Post autor: maga »

newDemain pisze:Całe szczęście, że Polska nie jest zbyt dużym państwem - brakuje tylko TGV lub innego superszybkiego pociągu, by w miarę bezpiecznie podróżować między morzem a górami :)
No właśnie, 16 godzin w tlk do Zakopanego to sporo nawet dla kogoś kto lubi podróżować pociągami... ale góry są tego warte :wink:
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Dzień dobry z Łodzi!

Post autor: CloudninowaSWQ »

Masz rację ,niestety ceny są przerażające i demotywują.....I tym sposobem ludzie z marzeń czy czegos innego rezygnują(az nawet się rymuje).Fajnie by było,gdybym miała okazję pojechać w góry......
PS: z liczba asów niestety tez masz rację,jak ja im zazdroszczę :( .Łodzianie chyba nie sa tacy chętni jak Ślązacy :wink:
Awatar użytkownika
newDemain
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2013, 20:16

Re: Dzień dobry z Łodzi!

Post autor: newDemain »

Maga, widzę, że jesteś wielbicielką gór, zresztą jak widzę CloudninowaSWQ również - mam nadzieję, że niebawem odwiedzisz górskie rejony ;)
Oj prawda, przydałyby się rozsądne połączenia i przede wszystkim rozsądny czas podróży, który byłby adekwatny do odległości - w końcu dystans maksymalnie od 600 do 800 km nie jest znowu taki duży... Od tego roku będziemy mieć Pendolino i zapewne wysokie ceny biletów, chyba że dużo wcześniej przed podróżą zarezerwuje się bilet, a takie systemy działają m.in. we Francji oraz Niemczech. :) Oby w praktyce tak było. :)

z liczba asów niestety tez masz rację,jak ja im zazdroszczę :( .Łodzianie chyba nie sa tacy chętni jak Ślązacy :wink:
Niestety, ale może będziemy świadkami "cichej rewolucji" w tym zakresie i więcej osób dokona coming outu, chociażby w ramach tego Forum? :) Kto wie...
Awatar użytkownika
maga
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 15 paź 2013, 18:55

Re: Dzień dobry z Łodzi!

Post autor: maga »

newDemain pisze:Maga, widzę, że jesteś wielbicielką gór, zresztą jak widzę CloudninowaSWQ również - mam nadzieję, że niebawem odwiedzisz górskie rejony ;)
Ano jestem, brat mnie zaraził. Bardzo chciałabym pojechać do Rumunii i pochodzić po tamtejszych szlakach. Może nawet w tym roku się to uda.
Niestety, ale może będziemy świadkami "cichej rewolucji" w tym zakresie i więcej osób dokona coming outu, chociażby w ramach tego Forum? :) Kto wie...
Oby rewolucja objęła też inne części kraju :wink:
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Dzień dobry z Łodzi!

Post autor: dimgraf »

Od tego roku będziemy mieć Pendolino
http://asexuality.org/pl/viewtopic.php? ... 72#p108072
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
Awatar użytkownika
newDemain
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 21 gru 2013, 20:16

Re: Dzień dobry z Łodzi!

Post autor: newDemain »

Bardzo chciałabym pojechać do Rumunii i pochodzić po tamtejszych szlakach.
Słyszałem od znajomych, którzy byli trzy lata temu w Rumunii, że tamtejsze górskie szlaki nie są tak skalane cywilizacją, jak obecnie polskie. Ale to było trzy lata temu. Ogólnie, bardzo chwalili sobie pobyt i odpoczynek w Rumunii. :)
Awatar użytkownika
maga
mASełko
Posty: 142
Rejestracja: 15 paź 2013, 18:55

Re: Dzień dobry z Łodzi!

Post autor: maga »

Nieskalane cywilizacją... I like it! :rozowe:
ODPOWIEDZ