Hell-o!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Lexaxxion
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2014, 14:26

Hell-o!

Post autor: Lexaxxion »

Ohajo!

Zarejestrowałam się tutaj, bo miło wiedzieć że się nie jest samemu i że na świecie istnieją podobni do mnie ludzie. Nie znam właściwie żadnych aseksualnych osób. Większość znajomych traktuje to jako formę żartu, nie wierzy mi albo słyszę że wymyślam. Kiedy no tak nie jest. O czym dobitnie świadczy istnienie tego forum -> asy są wśród nas! :D Cieszę się, że tutaj trafiłam. Może dowiem się czegoś pożytecznego i wreszcie będę miała z kim porozmawiać, z kimś kto mnie zrozumie ^^
"If you are going through hell, keep going!"
~W. Churchill
Awatar użytkownika
Chaerin
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 11 mar 2014, 19:43
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Hell-o!

Post autor: Chaerin »

Witam Cię, tradycyjnym tutaj, ciachem :ciasto: :D

Fakt, że miło trafić między ludzi, którzy w jakiś sposób są podobni, to podtrzymuje na duchu, wiesz, że nie jesteś sama na tym świecie :)

A z reakcji ludzi, to najbardziej i tak mi się podoba - "jak ja się tobą zajmę, to ci ten aseksualizm przejdzie" :lol: no chyba nie :lol:

Miłego czytania i pisania :)
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Hell-o!

Post autor: Sherly »

Ohayō!
Ciastko dla Ciebie: :ciasto:


Czuj się jak u siebie :)
Awatar użytkownika
Lexaxxion
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2014, 14:26

Re: Hell-o!

Post autor: Lexaxxion »

O jak milusio, ciastkami częstują ^^
Chaerin pisze: A z reakcji ludzi, to najbardziej i tak mi się podoba - "jak ja się tobą zajmę, to ci ten aseksualizm przejdzie" :lol: no chyba nie :lol:
Tacy to jeszcze pół biedy. Najgorsi są Ci, którzy myślą, że to zwykła wymówka żeby ich spławić, obrażają się i czują urażeni albo co gorsza robią wyrzuty :roll: Fajnie jest być aseksem. Mam tyyyle czasu dla siebie i zdecydowanie mniej zmartwień niż większość ludzi :P
"If you are going through hell, keep going!"
~W. Churchill
Immortelle

Re: Hell-o!

Post autor: Immortelle »

Witaj :D :ciasto:
Opowiesz o sobie coś więcej, tajemnicza osóbko? :wink: Zainteresowania czy coś :D
Awatar użytkownika
Lexaxxion
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2014, 14:26

Re: Hell-o!

Post autor: Lexaxxion »

No mogę :P Mieszkam sama z kotem, studiuję na Politechnice we Wrocławiu i coś tam pracuję niby. Udzielam się też niby politycznie <libertarianizm> i chyba nawet będę kandydować w tych wyborach do europarlamentu. Prywatnie bardzo lubię oglądać anime, czytać science-fiction (ale nie tylko), trochę nawet rysować. Interesuję się różnymi rzeczami. Ziołolecznictwem, historią, lubię gotować i szyć. Tylko mam taki tryb życia i takie studia, że najwięcej czasu poświęcam na naukę, właściwie większość (o ile akurat zamiast się uczyć nie oglądam w internecie butów na które mnie akurat nie stać xD). Nie mam też za dużo znajomych - nigdy nie miałam - bo jestem indywidualistką, a duże przypadkowe skupiska ludzkie męczą mnie i nudzą. Aha i jeszcze lubię długo spać, a zasypiać najlepiej przy akompaniamencie muzyki poważnej, uwielbiam <3
"If you are going through hell, keep going!"
~W. Churchill
Paul G
ASiołek
Posty: 85
Rejestracja: 14 lip 2013, 12:47
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Hell-o!

Post autor: Paul G »

Witam kolejną osobę z Dolnego Śląska. :ciasto: na powitanie.
Awatar użytkownika
Heremis87
pASjonat
Posty: 811
Rejestracja: 18 gru 2013, 22:05
Lokalizacja: Śląski Rzym
Kontakt:

Re: Hell-o!

Post autor: Heremis87 »

Witaj :) :ciasto:
Podczas studiów w Wrocławiu też bardzo dużo czasu szło na naukę, choć moje były humanistyczne i po prostu je lubiłem, a od ludzi i imprez z natury stroniłem.
Miłego pisania na forum :wink:
Rzekł Jezus: "Bądźcie tymi, którzy przechodzą mimo!"
Ewangelia Tomasza 42

"Dla radowania się i bólu człowiek urodził się na ziemi. Jeśli to rozumiemy dobrze, bezpiecznie przez ten świat idziemy."
William Blake
Immortelle

Re: Hell-o!

Post autor: Immortelle »

Kurczę, za całokształt Twej zacnej osoby chyba Ci podeślę realne ciacho :D :ciasto:
Aha i jeszcze lubię długo spać, a zasypiać najlepiej przy akompaniamencie muzyki poważnej
O to to :) Chociaż zwykle zasypianie moje trwa wówczas wyjątkowo długo - zamiast na śnie, skupiam się na muzyce. Czas wrócić do wspomnianego przez Ciebie przyjemnego nawyku :)
Awatar użytkownika
Lexaxxion
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2014, 14:26

Re: Hell-o!

Post autor: Lexaxxion »

Dziękuję bardzo za ciepłe powitanie. Dzisiaj trochę polurkowałam internety i dopiero zrozumiałam ten motyw z ciastkiem xD Tak bardzo prawdziwy xD Bo ja naprawdę lubię ciastka xD
Immortelle pisze:Kurczę, za całokształt Twej zacnej osoby chyba Ci podeślę realne ciacho :D
Bardzo chętnie przyjmę, albo możemy pójść na kremówki :P
"If you are going through hell, keep going!"
~W. Churchill
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Hell-o!

Post autor: CloudninowaSWQ »

Witaj:)dostajesz kolejne ciach :ciasto: :) .Chętnie bym poszła na te kremówki ale odległość robi swoje....
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: Hell-o!

Post autor: zazu24 »

I ode mnie ciastko, i ode mnie! :ciasto:
I kawusia! :kawa:
:lol:
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Immortelle

Re: Hell-o!

Post autor: Immortelle »

A ja na kremówki być może się wybiorę, bo całkiem możliwe, że powrócę na dolnośląskie tereny :)
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Hell-o!

Post autor: Aenyeweddien »

Kurna! Przeprowadzam się do Wrocławia... Was tam po okolicy dużo jest, fajnie macie ;)

Witam na forum, liczę na to, że się jeszcze u nas rozpiszesz :) W szczególności poleca się wątek o anime :D

I zestaw powitalny ode mnie: :ciasto: :kawa:
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Awatar użytkownika
dimgraf
szarASek
Posty: 2628
Rejestracja: 7 sie 2011, 13:26
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Hell-o!

Post autor: dimgraf »

Aenye dawaj na Dolny Śląsk choć nie wiem czy ja nie ucieknę na północ za jakiś czas ale zapraszam w te rejony :mrgreen:

Witam! Lekko spóźnione ale powitalne ciacho jest :ciasto:
"Szczęście jest tak bardzo blisko, jeśli tego chcesz
marzeniami zbuduj przyszłość, swój własny los"
Obrazek
ODPOWIEDZ