Witam.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Witam.

Post autor: Ant »

Aneshia pisze:Dlaczego pojawily sie trzy kropki po "chol" kiedy ja tam wpisalam nazwe jednego z temperamentow...? :P Forum samo tak...? :P
Na jednym forum widziałem tak dopracowaną cenzurę, że nawet "dowcipny" nie można było napisać ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
Kuba
AS gaduła
Posty: 401
Rejestracja: 8 sie 2006, 01:45
Lokalizacja: The Bronx

Re: Witam.

Post autor: Kuba »

Witam Cię serdecznie. Dorzucę ciasta :ciasto: :ciasto:
Ostatnio zmieniony 23 lut 2007, 05:33 przez Kuba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ardelia
ciAStomaniak
Posty: 507
Rejestracja: 18 lut 2005, 15:21
Lokalizacja: ~ moja planeta ~

Re: Witam.

Post autor: Ardelia »

Kuba pisze:
Aneshia pisze:Dlaczego pojawily sie trzy kropki...?
Giertych zabronił :xmrgreen:
aaaa, rozumiem! wiec to Giertych cenzuruje pw. dranstwo! ;)
Ardelia
"We are not amused." ;)
~ milosc jest ponad seksem ~

mysle ze ludzie sa bardzo indywidualni i moga ksztaltowac siebie i swoje zycie. nie tlumaczylabym wszystkiego biologia. ~ maneki neko ~
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam.

Post autor: maneki neko »

O jak dobrze ze sie kilka osob przyczepilo do tego homoseksualizmu, a nie tylko ja jak zwykle XD"
A homo-romantyczne aseksualne zwiazki akceptuejsz? A jesli akceptujesz to do jakiego stopnia? Prosze ze szczegolowym opisem :oops: :lol:
Awatar użytkownika
heterandria
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2006, 21:28
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Re: Witam.

Post autor: heterandria »

Aneshia pisze:Przepraszam, ze Cie tak maltretuje, ale wkurzaja mnie osoby silnie religijne, ktore mowia o Bogu a same sa strasznie nietolerancyjne.
widzę że niepotrzebnie nadmieniłam o swoim poglądzie na ten temat... Ależ ja cię rozumiem i nie mam absolutnie nic do tego! ty tak uważasz, a ja inaczej. Co to to nie, nie jestem nietolerancyjna, więcej - uważam się za osobę ekstremalnie tolerancyjną. Toleruję rzeczy, których nie akceptuję. (patrz wcześniejszy post)

bleeee. przestańcie na mnie najeżdżać za mój pogląd na homoseksualizm bo nie po to tu przyszłam, ale żeby mówić o -->A<--seksualizmie!
:/
maneki neko pisze: A homo-romantyczne aseksualne zwiazki akceptuejsz? A jesli akceptujesz to do jakiego stopnia? Prosze ze szczegolowym opisem :oops: :lol:
do niedawna myślałam, że tak, a nawet, że znalazłam idealną kobietę. mówiła, że jest aseksualna (ale to nie dlatego miałaby być idealna - miała po prostu wg mnie 100-procentowo kobiecy charakter). ale niedawno zdałam sobie sprawę, że zbyt ją wyidealizowałam, nie widziałam w niej pewnych cech i jak już je dostrzegłam (stało się to w bardzo brutalny sposób) stwierdziłam, że ch*** z babami (mam nadzieję, że Giertych tego nie ocenzuruje, sama się o to postarałam) lepiej się chyba dogadam z facetem. Aaaa. a ja tu napisałam o sobie, czy się widzę w takim związku. Więc: nie. Ale takie związki toleruję i akceptuję w pełni. Aseksualizm akceptuję w pełni bo to nic sprośnego :D
I elected lovers and rejected others
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam.

Post autor: maneki neko »

Musze to przeanalizowac... to znaczy widzialas siebie w zwiazku z kobieta? (seksualnym czy nie...), ale sie rozczarowalas i teraz wolisz mezczyzn? ^^"
Hm... tzn seksualne homoseksualne zwiazki sa sprosne? XD"
Awatar użytkownika
heterandria
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2006, 21:28
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Re: Witam.

Post autor: heterandria »

maneki neko pisze:Musze to przeanalizowac... to znaczy widzialas siebie w zwiazku z kobieta? (seksualnym czy nie...), ale sie rozczarowalas i teraz wolisz mezczyzn? ^^"
widziałam się w związku aseksualnym
maneki neko pisze:Hm... tzn seksualne homoseksualne zwiazki sa sprosne? XD"
seksualizm jest dla mnie sprośny. to miałam na myśli. ale tak pół żartem pół serio ;)


kurde. nie chcę być niemiła, ale co ty robisz na forum dla aseksualnych jak prawie wszystkie twoje posty które przeczytałam schodzą na jakieś formy seksualizmu? Nie odbierz proszę tego pytania źle ani nic z tych rzeczy.
I elected lovers and rejected others
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam.

Post autor: maneki neko »

heterandria pisze: widziałam się w związku aseksualnym
Aha.. tzn aseksualny homoseksualizm akceptujesz? ^^" to chyba niewielka roznica? To tylko seks...
heterandria pisze: seksualizm jest dla mnie sprośny. to miałam na myśli. ale tak pół żartem pół serio ;)
Aha, ok rozumiem ;)
heterandria pisze: kurde. nie chcę być niemiła, ale co ty robisz na forum dla aseksualnych jak prawie wszystkie twoje posty które przeczytałam schodzą na jakieś formy seksualizmu? Nie odbierz proszę tego pytania źle ani nic z tych rzeczy.
No wlasnie probuje sie dowiedziec czy jestem aseksualna czy nie.. Naprawde moje posty sa tak seksualne? A ktore konkretnie XD Ah ta podswiadomosc... wiec moze jednak nie jestem aseksualna...
Awatar użytkownika
heterandria
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2006, 21:28
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Re: Witam.

Post autor: heterandria »

maneki neko pisze:Naprawde moje posty sa tak seksualne? A ktore konkretnie XD Ah ta podswiadomosc... wiec moze jednak nie jestem aseksualna...
chociażby ten sam:
maneki neko pisze: Aha.. tzn aseksualny homoseksualizm akceptujesz? ^^" to chyba niewielka roznica? To tylko seks...
:D
I elected lovers and rejected others
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam.

Post autor: maneki neko »

hm... nie widze w tym nic seksualnego O.o
Awatar użytkownika
heterandria
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 17 gru 2006, 21:28
Lokalizacja: Karczew
Kontakt:

Re: Witam.

Post autor: heterandria »

Chodzi mi raczej o to że "to tylko seks" a dla osoby aseksualnej to nie jest "tylko seks".
I elected lovers and rejected others
Sza_de
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 2 sty 2007, 04:33
Lokalizacja: USA

Re: Witam.

Post autor: Sza_de »

Hej:)) :ciasto:
"Nie szukaj prawdy, lecz przyjaciol"
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Re: Witam.

Post autor: o`connor »

HeY

polecam Ci książkę Susan Forward "Toksyczni rodzice"... to nie tylko opisuje najcięższe przypadki, więc może znajdziesz tam "część siebie". tylko jeśli ta książka "coś" by Ci rozjaśniła- nie działaj pochopnie i na własną rękę. poszukaj raczej pomocy specjalisty.

no i witay :xmrgreen:
przytul mnie życie...
Awatar użytkownika
maneki neko
ciAStoholik
Posty: 306
Rejestracja: 15 wrz 2006, 21:14
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam.

Post autor: maneki neko »

W moim przypadku aseksualizmu chodzi o to ze to tylko seks ;) moze wlasnie dlatego uwazam ze jestem aseksualna...
ODPOWIEDZ