Hej.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Annjul
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 3 mar 2014, 19:17
Lokalizacja: Gdańsk

Hej.

Post autor: Annjul »

Po kilku miesiącach pałętania się po różnych forach, w końcu zdecydowałam się na rejestrację :)
Znalezienie tego forum było bardzo przyjemną niespodzianką - fora AVEN-u są świetne, ale nie ma jednak jak to pogadać ze swoimi ludźmi.
Nie ukrywam, że interesuje mnie poznanie innych asów, a w rzeczywistości (zwłaszcza w Polsce) jest to dość trudne: jakie są szanse, że nowo poznani ludzie "grają dla twojej drużyny", co w naszym przypadku przekłada się "dla żadnej drużyny"? :wink:
1,5% to naprawdę mało...

Uhm, krótko o sobie... Julia, 22, pan-romantyczna as(ka).
Mieszkam w Gdańsku, w tym roku wybieram się na magistra na wydziale fil. UG.
Lubię muzykę (duh) w dość szerokim zakresie - od popu po rock, metal, alternatywę, punk rock, etc etc.
Interesuję się motoryzacją sportową, piłką nożną (głównie liga angielska i hiszpańska), grami komputerowymi z gatunku cRPG, akcja, czy sportowe chociaż ostatnimi czasy to już o wiele mniej niż kiedyś.
Oglądam trochę seriali - fantasy, kryminały, thrillery.
Czytam/piszę fanfiction, nałogowo siedzę na tumblrze i fangirluję, trochę podróżuję, gram na paru instrumentach ale to tak dla siebie.
Introwertyk, nie piję ani nie palę, trochę głupie poczucie humoru, raczej tomboyowata.

O aseksualności wiedziałam już dobry czas temu, ale nigdy jakoś się nad tym tematem nie zastanawiałam. Przez okres studiów myślałam, że jestem bi, ale to też nie do końca pasowało. W końcu parę miesięcy temu zaczęłam czytać więcej w internecie natrafiając na różne strony i fora. No i tym sposobem jestem tutaj :)
Z jednej strony nie przepadam za etykietkami, ale z drugiej to dobrze wiedzieć kim się jest by przynależeć do jakiejś społeczności i pokazać innym ludziom, że nie wszyscy są tacy sami.

Nie mam za sobą żadnych doświadczeń w "tej" dziedzinie, ale zawsze uważałam, że w okół seksu i nagości jest za dużo hałasu. Serio, mogę się bez tego wszystkiego obejść. Wystarczyłyby mi spacery, wypady na miasto, trzymanie za rękę, i mnóstwo śmiechu :D

Ktoś z okolic Gda, kto chciałby się poznać? Jestem dość asocjalną osobą, ale przy bliższej znajomości staję się bardziej przyjazna :P tak przynajmniej mi się wydaje.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, mam nadzieję się wdrożyć na dobre.
'... in the end we're left infinitely and utterly alone'
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Hej.

Post autor: Sherly »

Witaj, Julio :)

Miłego pisania na forum, mam nadzieję że znajdziesz tu asowych przyjaciół (ja niestety z drugiego końca Polski) ;)

Ciasto na powitanie: :ciasto:
stendai

Re: Hej.

Post autor: stendai »

Witaj na forum.

Ja tak bez ciasta, bo nie chcę nikogo tuczyć. Jestem z okolic Gdańska i też studiuję na wydziale filologicznym. Jakbyś chciała pogadać, to zapraszam ;)
Awatar użytkownika
MarcinK
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 3 maja 2014, 17:26

Re: Hej.

Post autor: MarcinK »

Witaj Julio :) !
Awatar użytkownika
Aenyeweddien
pASibrzuch
Posty: 264
Rejestracja: 8 kwie 2013, 21:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Hej.

Post autor: Aenyeweddien »

Dżem dobry :)
Ja tam jestem zdania, że 1,5% to sporo i zdecydowanie więcej niż 0% :D W takim wypadku znalezienie kogoś kto gra dla naszej żadnej drużyny jest możliwe :)

Do poczytania na forum :) :ciasto: :kawa:
"Czyny niezaistniałe wywołują często katastrofalny brak następstw." - S. J. Lec
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Hej.

Post autor: snowleo »

Witaj :ciasto:
Awatar użytkownika
tymczasowy
pASibrzuch
Posty: 250
Rejestracja: 14 cze 2011, 02:05
Lokalizacja: Londyn

Re: Hej.

Post autor: tymczasowy »

Hej. Mowisz, ze 1,5% to malo, a jeden AS mieszka bardzo blisko twojego kampusu. Pisalem juz o tym niedawno na forum w watku innego asa z UG. Sama wiec tymi drogami nie chodzisz :lol:
Milego pisania!
Ostatnio zmieniony 9 maja 2014, 00:15 przez tymczasowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Annjul
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 3 mar 2014, 19:17
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hej.

Post autor: Annjul »

Dobrze wiedzieć :)
Dzięki za ciasto.
'... in the end we're left infinitely and utterly alone'
Steward_K
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:33

Re: Hej.

Post autor: Steward_K »

Annjul pisze:Po kilku miesiącach pałętania się po różnych forach, w końcu zdecydowałam się na rejestrację :)
Znalezienie tego forum było bardzo przyjemną niespodzianką - fora AVEN-u są świetne, ale nie ma jednak jak to pogadać ze swoimi ludźmi.
Nie ukrywam, że interesuje mnie poznanie innych asów, a w rzeczywistości (zwłaszcza w Polsce) jest to dość trudne: jakie są szanse, że nowo poznani ludzie "grają dla twojej drużyny", co w naszym przypadku przekłada się "dla żadnej drużyny"? :wink:
1,5% to naprawdę mało...

Uhm, krótko o sobie... Julia, 22, pan-romantyczna as(ka).
Mieszkam w Gdańsku, w tym roku wybieram się na magistra na wydziale fil. UG.
Lubię muzykę (duh) w dość szerokim zakresie - od popu po rock, metal, alternatywę, punk rock, etc etc.
Interesuję się motoryzacją sportową, piłką nożną (głównie liga angielska i hiszpańska), grami komputerowymi z gatunku cRPG, akcja, czy sportowe chociaż ostatnimi czasy to już o wiele mniej niż kiedyś.
Oglądam trochę seriali - fantasy, kryminały, thrillery.
Czytam/piszę fanfiction, nałogowo siedzę na tumblrze i fangirluję, trochę podróżuję, gram na paru instrumentach ale to tak dla siebie.
Introwertyk, nie piję ani nie palę, trochę głupie poczucie humoru, raczej tomboyowata.

O aseksualności wiedziałam już dobry czas temu, ale nigdy jakoś się nad tym tematem nie zastanawiałam. Przez okres studiów myślałam, że jestem bi, ale to też nie do końca pasowało. W końcu parę miesięcy temu zaczęłam czytać więcej w internecie natrafiając na różne strony i fora. No i tym sposobem jestem tutaj :)
Z jednej strony nie przepadam za etykietkami, ale z drugiej to dobrze wiedzieć kim się jest by przynależeć do jakiejś społeczności i pokazać innym ludziom, że nie wszyscy są tacy sami.

Nie mam za sobą żadnych doświadczeń w "tej" dziedzinie, ale zawsze uważałam, że w okół seksu i nagości jest za dużo hałasu. Serio, mogę się bez tego wszystkiego obejść. Wystarczyłyby mi spacery, wypady na miasto, trzymanie za rękę, i mnóstwo śmiechu :D

Ktoś z okolic Gda, kto chciałby się poznać? Jestem dość asocjalną osobą, ale przy bliższej znajomości staję się bardziej przyjazna :P tak przynajmniej mi się wydaje.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, mam nadzieję się wdrożyć na dobre.
Charakter podobny do mojego :) z wyjątkiem sportu i trzymania się za rękę :) chyba jestem bezuczuciowy. Rzeczywiście w okół seksu jest strasznie dużo hałasu, już, np. o tych głupich teledyskach na różnych kanałach nie wspomnę. Powodzenia w poszukiwaniach :ciasto:
CloudninowaSWQ
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 25 kwie 2010, 14:06
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Hej.

Post autor: CloudninowaSWQ »

Też część rzeczy,które pisałaś o sobie moge sobie przypisać:).Jak na 2 obce osoby to chyba duzo nas łączy,szkoda tylko,ze tak daleko mieszkasz. :ciasto: smacznego;)
ODPOWIEDZ