Heja

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Trava_u_doma2
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:51

Witam! :)

Post autor: Trava_u_doma2 »

Hej, jestem "Trava u doma" z angielskiej wersji AVEN :) Ta "2" to dlatego, że za pierwszym razem przy rejestracji podałam zły e-mail i musiałam zarejestrować się ponownie >.>

Mam 18 lat i jestem z zachodniej części Polski :) (I właśnie skończyłam matury xD)

Przywiało mnie tutaj, bo w związku z World Pride w Londynie, tłumaczone są slogany na kilka różnych języków - jednym z nich jest Polski. Jestem odpowiedzialna za tłumaczenie, ale pomyślałam, że najlepiej będzie zapytać się ogółu polskiej aseksualnej społeczności o zdanie, a nie decydować o tym samemu =) (A przynajmniej polskiej społeczności tej z tego forum...) Mam nadzieję, że mi pomożecie ^^

(Nie jestem jeszcze pewna gdzie powinnam umieścić temat, na razie daję go do "Aseksualność w Mediach", jeśli go tam nie będzie to znaczy, że został przeniesiony przez moderatora)

Tak czy inaczej, witajcie :)
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Witam! :)

Post autor: Ant »

Hej ;)

Trava u doma to po chorwacku? :D
Czczony nie tylko w Chinach
Modlishka
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 8 maja 2012, 14:36

Re: Witam! :)

Post autor: Modlishka »

Hej! :ciasto: :ciasto: fajny nick :)
Trava_u_doma2
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 22 maja 2012, 20:51

Re: Witam! :)

Post autor: Trava_u_doma2 »

Przepraszam, dopiero teraz zauważyłam że ktoś mi odpowiedział :oops:
Trava u doma to po chorwacku? :D
(Możliwe, że też xD )
Ale, ogólnie to niet, russkij :P To jest tytuł takiej jednej piosenki (która była użyta w nu pogodi :) ).

Modlishka, dzięki :) :ciasto:
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Re: Witam! :)

Post autor: Ant »

Jest wysoce prawdopodobne, że po chorwackiemu będzie dokładnie tak samo ;) Nie znam na tyle tej mowy, by mieć pewność xD No w każdym razie pierwszy na myśl przyszedł mi właśnie chorwacki, a nie rosyjski :mrgreen:
Czczony nie tylko w Chinach
Trava_u_doma94
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2014, 15:45

Heja

Post autor: Trava_u_doma94 »

Hej,
tak właściwie sprawdzam czy uda mi się dodać temat.

Byłam już tu kiedyś na forum ale to było 2 lata temu i za nic nie mogłam przypomnieć sobie hasła ani maila. Wtedy potrzebna mi była pomoc w związku z World Pride... Teraz też.

Jestem asem polką, która obecnie mieszka w UK. Mam 20 lat i niedługo będę zaczynać uniwerek.

No to witam wszystkich :)
Awatar użytkownika
Liriel
mASełko
Posty: 136
Rejestracja: 17 maja 2014, 20:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Heja

Post autor: Liriel »

Hej, hej. Od dawna mieszkasz w UK? :D
Trava_u_doma94
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 25 cze 2014, 15:45

Re: Heja

Post autor: Trava_u_doma94 »

Hej :)
2 lata i jeden miesiąc :) Przyjechałam 31 maja 2012 (a może był to 30? Już nie pamiętam!)
Awatar użytkownika
Valhalla
łASuch
Posty: 164
Rejestracja: 25 wrz 2013, 19:04
Lokalizacja: Piła

Re: Heja

Post autor: Valhalla »

Witaj :ciasto:
To podziałaj na tym World Pride tak, żebyśmy byli z Ciebie dumni :wink: Temat potrzebuje może nie tyle rozgłosu, co uwagi. Ludzie powinni mieć świadomość, że bez seksu da się żyć i są tego dowody :D
Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: Heja

Post autor: snowleo »

Witaj :) :ciasto:
ODPOWIEDZ