hej wszystkim

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

hej wszystkim

Post autor: EmiMaja »

Zarejestrowałam się tu wczoraj, po obejrzeniu pewnego filmiku na internecie o osobach aseksualnych. W sumie zastanawiałam się, czemu mimo 25 lat nie mogę znaleźć nikogo, skoro może młodsze koleżanki miały już kilku facetów. Jakoś zawsze było mi się trudno określić, czy podobają mi się kobiety czy mężczyźni i najpierw myślałam że jestem bi, ale skoro tego nie czuję, a nie czuję w ogóle, do mężczyzn czy kobiet, to znaczy, że chodzi o coś innego. Z ciekawości zarejestrowałam się na tym forum, choć w sumie nie chciałabym się szufladkować, że jeśli mam to, to należę tu, a tamto, to nalezę gdzie indziej. Jestem po prostu sobą.

pozdrawiam wszystkich
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: hej wszystkim

Post autor: Sherly »

Witaj :) Tradycyjne ciacho: :ciasto:
Awatar użytkownika
zazu24
AS gaduła
Posty: 423
Rejestracja: 16 sty 2013, 11:00
Lokalizacja: Śląsk

Re: hej wszystkim

Post autor: zazu24 »

Witaj witaj :ciasto:
Cieszymy się, że do nas dołączyłaś :)
mam problem. często bywam wesoła, ale nie pamiętam już, kiedy ostatnio byłam szczęśliwa.'
Awatar użytkownika
Artur_1988_as
pASibrzuch
Posty: 215
Rejestracja: 25 paź 2013, 20:21
Lokalizacja: network
Kontakt:

Re: hej wszystkim

Post autor: Artur_1988_as »

EmiMaja pisze:Zarejestrowałam się tu wczoraj, po obejrzeniu pewnego filmiku na internecie o osobach aseksualnych. W sumie zastanawiałam się, czemu mimo 25 lat nie mogę znaleźć nikogo, skoro może młodsze koleżanki miały już kilku facetów. Jakoś zawsze było mi się trudno określić, czy podobają mi się kobiety czy mężczyźni i najpierw myślałam że jestem bi,ale skoro tego nie czuję, a nie czuję w ogóle, do mężczyzn czy kobiet, to znaczy, że chodzi o coś innego. Z ciekawości zarejestrowałam się na tym forum, choć w sumie nie chciałabym się szufladkować, że jeśli mam to, to należę tu, a tamto, to nalezę gdzie indziej. Jestem po prostu sobą.

pozdrawiam wszystkich
To tu mam podobnie, nie chodzi "młodsze koleżanki" a sens. Im te "parzenie" przychodzi z taką łatwością, jak by rzecz codzienna "żadna nowość" ..dla mnie poznać kogoś to by było wielkie wydarzenie.. W sumie tak podświadomie to nic do nikogo nie czuje.. nie otworze się przed nikim na 100% (zawsze zachowam ten margines tajemnicy dla siebie).. i to jest po mojej stronie, nie tych ludzi.. a seksualność? ..bo seks, to tak jak by te 100% zbliżenia/otwarcia w kierunku drugiej osoby.
„nie ważne jest to co robimy za życia, i jak długo ono trwa... liczy się to że przeżyliśmy je szczęśliwie”
Awatar użytkownika
Justynian
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 13 lip 2014, 12:09

Re: hej wszystkim

Post autor: Justynian »

Nie ma czego zazdrościć. Te zachowania "koleżanek" to tylko prymitywne działania, które je de facto "staczają".
Awatar użytkownika
Artur_1988_as
pASibrzuch
Posty: 215
Rejestracja: 25 paź 2013, 20:21
Lokalizacja: network
Kontakt:

Re: hej wszystkim

Post autor: Artur_1988_as »

Justynian pisze:Nie ma czego zazdrościć. Te zachowania "koleżanek" to tylko prymitywne działania, które je de facto "staczają".
Jak patrzeć na to w dużej skali czasowej to tak, a zaznanie innego życia staje się nie możliwe.. to tak jak uzależnienie.
„nie ważne jest to co robimy za życia, i jak długo ono trwa... liczy się to że przeżyliśmy je szczęśliwie”
Awatar użytkownika
snowleo
łASuch
Posty: 174
Rejestracja: 2 maja 2014, 16:02
Lokalizacja: gg: 2367381

Re: hej wszystkim

Post autor: snowleo »

Witaj na naszym forum :) :ciasto:
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Post autor: EmiMaja »

Witam po długiej nieobecności. Teraz będę tutaj częściej zaglądać, bo zrobili na mnie lekki zamach i wyrzucili z innej społeczności :roll: Zresztą, nie wpisywałam się tam do końca i nie lubili mnie zbytnio.
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Post autor: ouo »

Cześć EmiMaja :)
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Post autor: Sherly »

EmiMaja pisze:Witam po długiej nieobecności. Teraz będę tutaj częściej zaglądać, bo zrobili na mnie lekki zamach i wyrzucili z innej społeczności :roll: Zresztą, nie wpisywałam się tam do końca i nie lubili mnie zbytnio.
Jesteśmy forum zastępczym? ;>
Awatar użytkownika
EmiMaja
ASiołek
Posty: 74
Rejestracja: 15 lip 2014, 00:02
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Watek dla oglaszania nieobecnosci...

Post autor: EmiMaja »

Sherly pisze: Jesteśmy forum zastępczym? ;>
hmm... nie chcę, żeby to tak wyglądało...
Andro - Gyne
2 in 1
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: hej wszystkim

Post autor: danica0 »

Witaj :)
"Always remember how you are"
ODPOWIEDZ