Witam wszystkich

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam wszystkich

Post autor: szczecinianin »

Nes pisze:Jak w tytule, witam.

Z reguły nie lubię pisać o sobie. Ogólnie rzecz biorąc jestem 20-letnią kobietą, studentem, pisarzem (niepublikowanym, ale wszystko przede mną), kociarzem i wielbicielem kofeiny oraz czekolady.

Link na forum znalazłam na amerykańskim blogu dla asów, generalnie dużo czasu spędzam na anglojęzycznych stronach i blogach. Używam tego języka na co dzień, także proszę mi wybaczyć, jeśli zdarzy mi się wtrącić jakąś angielską frazę gdzieniegdzie. Czasem tak jest mi lepiej wyrazić, o co mi chodzi. Mam nadzieję, że nikomu to nie będzie przeszkadzało ^^

Szczecin wita...
od bardzo dawna chcialem napisać książke... zacząc to nawet łatwo ale po paru stronach nagle okazuje się że nie ma już o czym pisać... :) o czym piszesz?
P.S.
czekolada to jest to ;) MNIAM
Awatar użytkownika
Nes
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2014, 11:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam wszystkich

Post autor: Nes »

O czym? Różnie, nie lubię się ograniczać co do gatunków czy tematyki. Głównie o tym, co mnie w danej chwili najbardziej interesuje :D
"Writing is a socially acceptable form of schizophrenia."
~E.L. Doctorow
szczecinianin
łASuch
Posty: 189
Rejestracja: 29 mar 2013, 19:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam wszystkich

Post autor: szczecinianin »

Nes pisze:O czym? Różnie, nie lubię się ograniczać co do gatunków czy tematyki. Głównie o tym, co mnie w danej chwili najbardziej interesuje :D
tzn ze napisalas wiecej niz jedna ksiązkę? ;)
Awatar użytkownika
Nes
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 24 wrz 2014, 11:38
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam wszystkich

Post autor: Nes »

szczecinianin pisze:
Nes pisze:O czym? Różnie, nie lubię się ograniczać co do gatunków czy tematyki. Głównie o tym, co mnie w danej chwili najbardziej interesuje :D
tzn ze napisalas wiecej niz jedna ksiązkę? ;)
Książkę - nie xD Raczej opowiadania do 30 tys słów. Więcej nie.
"Writing is a socially acceptable form of schizophrenia."
~E.L. Doctorow
ODPOWIEDZ