Czeeeść!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Estridka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 lut 2015, 14:25
Lokalizacja: Braniewo

Czeeeść!

Post autor: Estridka »

Hej wszystkim :D

A więc standardowo: jestem Marysia, pochodzę z Braniewa i mam 20 lat. Interesuję się skokami narciarskimi, dietetyką, matematyką, językami obcymi i powieściami detektywistycznymi. W maju zdaję maturę.

Po wielu przejściach w życiu liczę na to, że tutaj znajdę odrobinę zrozumienia i miło mnie przyjmiecie :) :)
Awatar użytkownika
Hebi
mASełko
Posty: 119
Rejestracja: 29 sty 2015, 20:43
Lokalizacja: Gdynia

Re: Czeeeść!

Post autor: Hebi »

Witaj! :D
Wszystko jest trucizną,
decyduje tylko dawka.
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Czeeeść!

Post autor: chochol »

Czołem.
Estridka pisze:Interesuję się skokami narciarskimi, dietetyką, matematyką, językami obcymi i powieściami detektywistycznymi.
Totalny rozstrzał w zainteresowaniach, ale pozytywnie. Jak wg Ciebie jest najlepsza książka, którą przeczytałaś?

Braniewo to bardziej Warmia czy Mazury? :wink:

Bardzo ładne zdjęcie.
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
tom
ASter
Posty: 638
Rejestracja: 15 mar 2009, 19:42

Re: Czeeeść!

Post autor: tom »

Hello, :D
Warmia i Mazury.
Ja jako pyra, mam małe pojęcie o mapie. Kiedyś, kiedy poznałem "wiarę" z Kielc, wmawiałem im, że mają blisko wschodnią granicę. Patrzyli na mnie wzrokiem, pełnym politowania, choć może i zrozumienia....
Awatar użytkownika
dziecko nieba
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Czeeeść!

Post autor: dziecko nieba »

Czeeeść, Marysia! :ciasto: :ciasto: :ciasto:
A ja Cię subtelnie zapytam, jakie te języki obce?
można poczytać mój taki tam blog
Awatar użytkownika
Estridka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 lut 2015, 14:25
Lokalizacja: Braniewo

Re: Czeeeść!

Post autor: Estridka »

Jaka wg Ciebie jest najlepsza książka, którą przeczytałaś? - Ciężko powiedzieć, bo wiele jest książek, które u mnie zasługiwałyby za miano tej najlepszej. :) Pewnie nie uwierzycie, ale bardzo lubię szkolne lektury. Każdy nienawidzi ich czytać, ale naprawdę są świetne. Teraz mam fazę na Stephena Kinga. Przymierzam się do Agathy Christie. Dobra jest też "Planeta dobrych myśli" Pawlikowskiej, a tym bardziej nie pogardzę Arthurem Conan Doyle'm :)

Braniewo to bardziej Warmia czy Mazury? - Warmia!

Bardzo ładne zdjęcie. - Bardzo dziękuję.

A ja Cię subtelnie zapytam, jakie te języki obce? - Na razie angielski. I na własną rękę uczę się rosyjskiego. W przyszłości planuję naukę 3 języka. :)
oiselle
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 6 kwie 2009, 22:10

Re: Czeeeść!

Post autor: oiselle »

Hej hej!
Awatar użytkownika
Koziorro
mASełko
Posty: 105
Rejestracja: 5 sty 2015, 00:22
Lokalizacja: Łódź

Re: Czeeeść!

Post autor: Koziorro »

Cześć :D :ciasto:
"Jeśli nie wiesz, dokąd zmierzasz, zaprowadzi cię tam każda droga" - Lewis Carroll
Awatar użytkownika
dziecko nieba
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Czeeeść!

Post autor: dziecko nieba »

Estridka pisze:W maju zdaję maturę.
Po maturze planujesz studia? Wybrałaś już jakiś konkretny kierunek?
(Wybacz, że tak wypytuję, ale rozwijam w sobie niezdrowe zainteresowanie cudzą edukacją, szczególnie gdy ktoś interesuje się językami obcymi :wink: )
można poczytać mój taki tam blog
Awatar użytkownika
Estridka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 lut 2015, 14:25
Lokalizacja: Braniewo

Re: Czeeeść!

Post autor: Estridka »

dziecko nieba pisze:
Estridka pisze:W maju zdaję maturę.
Po maturze planujesz studia? Wybrałaś już jakiś konkretny kierunek?
(Wybacz, że tak wypytuję, ale rozwijam w sobie niezdrowe zainteresowanie cudzą edukacją, szczególnie gdy ktoś interesuje się językami obcymi :wink: )
Niestety nie mogę jeszcze pójść na studia - kwestia finansów...

Ale idę do szkoły policealnej na 2 kierunki roczne. I będzie to albo dietetyka w Olsztynie albo konsultant ds. żywienia w Elblągu - to na 1 rok, a na 2 jeszcze nie wiem, może psychologia :) To zaocznie, a w tygodniu do pracy, by na studia zarobić.

Po 2 latach planuję dietetykę na UWM w Olsztynie i jakieś szkolenie z coachingu :)
Grzesłav
przedszkolASek
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2014, 21:57

Re: Czeeeść!

Post autor: Grzesłav »

Hej :)
Miło poznać, nawet bardzo miło, bo jesteś taką pierwszą osobą zbliżoną do mnie wiekiem (bo ja mam 17). Sam za rok piszę maturę, i myślę, że wolałbym to zrobić w trochę bardziej twoim wieku. Może też polubiłbym szkolne lektury...
No ale nikt się Ciebie nie spytał o STÓDNÓWKĘ!!!! Jak było???
Masz ciacho od Grzesłava :ciasto:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Estridka
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 8 lut 2015, 14:25
Lokalizacja: Braniewo

Re: Czeeeść!

Post autor: Estridka »

Dziś weszłam na forum po ponad roku i się sama z siebie śmieję, jak mi się plany pozmieniały :D

A więc aktualizacja ^^
W listopadzie kończę już 22 lata.
Rok temu zdałam maturę (jakby ktoś pytał, zdawałam P: polski, matematykę i angielski, R: polski), a teraz we wrześniu zaczynam 2 rok w szkole policealnej na kierunku rachunkowość.
W maju planuję poprawę matury i złożenie papierów na finanse i rachunkowość na UG.
Co do zainteresowań: oglądanie skoków narciarskich, powieści detektywistyczne i kryminalne, fotografia amatorska, muzyka (Wilki, 30STM i k-pop). Prowadzę także fan page koreańskiego zespołu na Facebooku :)
Języka rosyjskiego nadal planuję się uczyć, ale jakoś motywacji i zapału brak :roll:
I chyba najprzyjemniejsze - adoptowałam kotkę i suczkę ze schroniska :))
No i nadal brak partnera...
Awatar użytkownika
Cortes
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 1 lip 2013, 11:45
Lokalizacja: Poznać

Re: Czeeeść!

Post autor: Cortes »

Witaj Estridka :D
ODPOWIEDZ