Heloł ;)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
HAL
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2015, 14:07
Lokalizacja: Q Continuum

Heloł ;)

Post autor: HAL »

Cześć wszystkim! :D
Na wasze forum zaglądam już od kilku lat, raz nawet brałam się za rejestrowanie, ale ostatecznie się rozmyśliłam. Jakoś nigdy nie umiałam na żadnym forum zagrzać miejsca, więc trzymajcie kciuki by tym razem się udało. :ciasto:
Może słówko o mnie - mam 22 lata, mieszkam w Warszawie i jestem aseksualna (hetero i aromantyczna) od praktycznie zawsze. Już jako gimnazjalistka nie interesowałam się miłostkami i związkami, no i twierdziłam że nigdy nie chcę mieć dzieci. Nigdy nie miałam problemów z określeniem tego kim jestem i czego chcę - problemy miało otoczenie, które twierdziło, że mi przejdzie, że zmienię zdanie itp.
Na forum postanowiłam się w końcu zarejestrować, bo potrzebuję znajomych - dobrych kumpli, koleżanek, które nie ględzą tylko o ślubach itp. Poza tym chciałabym poznać jakiś fajnych, podobnych mi ludzi, którzy pomogą mi się ruszyć z domu. Niestety przez to, że byłam (cytuję) "wredną suczą i zdzirą, która wpędza porządnych facetów we friendzone" - wykorzystałam pretekst jakim była kontuzja i strasznie się zapuściłam, przytyłam i prawie nie ruszam się z domu, bo łatwiej być pasztetem niż harpią. ;) Chciałabym się wziąć za siebie i znaleźć sobie jakiś znajomych przy których mogę się czuć dobrze i swobodnie. Mam nadzieję, że dobrze trafiłam.

Co by tu jeszcze o mnie... Planuję w końcu spełnić swoje marzenie i zostać mechanikiem samochodowym. Jestem wielką fanką muscle cars (zwłaszcza Fordów) oraz miłośniczką astronomii i fizyki - ogólnie taki ze mnie ścisłowiec, który dobrze się maskuje innymi zainteresowaniami. Poza tym mam okropny charakter - wręcz książkowy typ 8 wedle Enneagramu. Jak ktoś oglądał Star Treka i kojarzy postać Q to wie o mnie praktycznie wszystko. Dlatego rejestrując się na forum obiecałam sobie nie tykać kontrowersyjnych tematów, bo mam skłonność wsadzać kij w mrowisko...

Ufff... Nie lubię opisywać siebie. Ale cieszę się, że do was w końcu wpadłam :D
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości. (A. Einstein)
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Heloł ;)

Post autor: Sherly »

Witaj :) :ciasto:
Awatar użytkownika
HAL
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 25 lip 2015, 14:07
Lokalizacja: Q Continuum

Re: Heloł ;)

Post autor: HAL »

Cześć :ciasto:
Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości. (A. Einstein)
Awatar użytkownika
bejbi
ASiołek
Posty: 90
Rejestracja: 29 maja 2015, 08:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: Heloł ;)

Post autor: bejbi »

To się nazywa szczery opis XD
Witaj,też jestem z wawki
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Heloł ;)

Post autor: danica0 »

Witamy, witamy :)
Nie bój się wyrażać swoich opinii. My lubimy dyskutować :wink:
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
dziecko nieba
mASełko
Posty: 133
Rejestracja: 27 sie 2014, 12:39
Kontakt:

Re: Heloł ;)

Post autor: dziecko nieba »

Hello!
I miejsce zamieszkania mamy podobne, i wiek... :)
można poczytać mój taki tam blog
ODPOWIEDZ