Witam wszystkich :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Eriathwen
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2015, 16:44

Witam wszystkich :)

Post autor: Eriathwen »

Cześć wszystkim .
Patrząc na poprzednie wątki, powinnam coś tu o sobie napisać, ale kompletnie nie mam pomysłu. :) Prawdopodobnie jestem tu najmłodsza, bo rocznik '98. Po paroletnich rozkminach myślę, że mogę określić się jako aseksualna. A po przeczytaniu paru tematów postanowiłam założyć konto- macie tu genialną atmosferę! :D
Człowiek szczęśliwy jest zbyt zadowolony z teraźniejszości, by oddawać się zanadto rozmyślaniom o przyszłości. ~Albert Einstein
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: sun »

Witaj u nas i czuj się jak u siebie :) Łap powitalne ciastko :ciasto: :ciasto: :ciasto:
Pozdrawiam :D
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: danica0 »

W końcu ktoś z mojego rocznika!
Witaj :ciasto: :ciasto:
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
Eriathwen
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2015, 16:44

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Eriathwen »

Dzięki, nie ma nic lepszego niż dobre ciastko :rozowe:
danica0, fajnie że nie jestem tu najmłodsza ;D
Człowiek szczęśliwy jest zbyt zadowolony z teraźniejszości, by oddawać się zanadto rozmyślaniom o przyszłości. ~Albert Einstein
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: danica0 »

Myślę, że to ja jestem najmłodsza, bo urodziny mam w grudniu :wink:
Przy okazji świetny avek :) * L ^^ *
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
Eriathwen
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2015, 16:44

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Eriathwen »

W takim razie pewnie tak, bo ja majowa dziewczyna. Chyba, że gdzieś tu się kryje ktoś szesnastoletni.
*wiadomo, L jest najlepszy :mrgreen: *
Człowiek szczęśliwy jest zbyt zadowolony z teraźniejszości, by oddawać się zanadto rozmyślaniom o przyszłości. ~Albert Einstein
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: danica0 »

* L na prezydenta! * 8)
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
ouo
ciAStoholik
Posty: 328
Rejestracja: 25 lut 2015, 15:32
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: ouo »

Cześć :rozowe:
(~˘▾˘)~
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Sherly »

Cześć! Majowa dziewczyno, można wiedzieć którego dnia się urodziłaś? ;>
L :serce:

:ciasto:
Awatar użytkownika
Eriathwen
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2015, 16:44

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Eriathwen »

30 maja. Miałam szczęście, 2 dni później i już po prezencie na Dzień Dziecka. :lol: A mogę spytać skąd takie pytanie?
Sherly, teraz i ja muszę pochwalić avek. Szkoda, że trzeba tyle czekać na kolejny sezon...

Ale fanek L'a się uzbierało. :)
Człowiek szczęśliwy jest zbyt zadowolony z teraźniejszości, by oddawać się zanadto rozmyślaniom o przyszłości. ~Albert Einstein
panna_x
ASoholik
Posty: 1712
Rejestracja: 9 sty 2013, 13:20

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: panna_x »

sory, że pytam, może wyjdę na kompletną ignorantkę, ale kto to ten L? ktoś z komiksu? Bo pierwsze słyszę.
Awatar użytkownika
Eriathwen
starszASek
Posty: 45
Rejestracja: 14 sie 2015, 16:44

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Eriathwen »

L to bohater Death Note. Chociaż z tego co kojarzę jest jeszcze manga.
"L jest uznawany za najlepszego detektywa na świecie, który bierze udział w śledztwie, mającym na celu schwytanie seryjnego mordercy, znanego jako Kira."
Swoją drogą, bardzo polecam. :)

Ignorancją byłoby nie wiedzieć kim jest Szekspir albo, że Ziemia krąży wokół Słońca. ;) A kto pyta nie błądzi. c:
Człowiek szczęśliwy jest zbyt zadowolony z teraźniejszości, by oddawać się zanadto rozmyślaniom o przyszłości. ~Albert Einstein
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Witam wszystkich :)

Post autor: Sherly »

Eriathwen pisze:30 maja. Miałam szczęście, 2 dni później i już po prezencie na Dzień Dziecka. :lol: A mogę spytać skąd takie pytanie?
Sherly, teraz i ja muszę pochwalić avek. Szkoda, że trzeba tyle czekać na kolejny sezon...

Ale fanek L'a się uzbierało. :)
Możesz, skoro ja najpierw pytałam o coś osobistego to nawet powinnaś ;> Też jestem majowa, stąd pytanie.

Trzeba, na szczęście na osłodę będzie odcinek specjalny :-)


Fanką bym się nie nazwała, ale gościa lubię. Zresztą kto go nie lubi. Jest dziwny, bardzo inteligentny, lubi ciasto. Same pozytywy.
I tak, jest też manga! Manga była pierwsza, więc właściwie powinno się mówić "jest też anime". Oba media godne polecenia.
ODPOWIEDZ