Cześć! :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
calineczka
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2015, 23:25

Cześć! :)

Post autor: calineczka »

Witam wszystkich.
Jestem tu nowa więc wypadałoby się przedstawić. Mam 21 lat, moje zainteresowania to jeździectwo, fotografia i prawo, kocham książki i długie spacery z moim psem. Nie mam pojęcia co jeszcze mogę o sobie napisać.
Małomówna ze mnie osoba i raczej skryta, ale za to zawsze uśmiechnięta.
O tym forum dowiedziałam się przypadkiem, przeglądając strony o tej samej tematyce.
Przyznam szczerze, że długo się zastanawiałam żeby do Was dołączyć, ale cieszę się, że zrobiłam w końcu ten pierwszy krok i wiem, że nie jestem jedyna. Mam nadzieję, że znajdę tutaj zrozumienie i poznam ludzi, których brakuje w moim otoczeniu.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz witam! :)
Awatar użytkownika
sun
mASełko
Posty: 107
Rejestracja: 23 lip 2015, 22:11

Re: Cześć! :)

Post autor: sun »

Witaj zatem wśród swoich :D U nas jest taka tradycja, że nową osobę na powitanie częstuje się ciastkiem, więc łap i smacznego :ciasto:
Pozdrawiam :wink:
"Samotność jest prawością, potem oczywistością. Jest naturalnym odsunięciem się od iluzji. Jest stanięciem oko w oko z czarną dziurą. Jest przerażeniem i wyzwoleniem od przerażenia. Jest tunelem do życia. Nie zna smaku prawdziwego życia, kto przez tunel samotności się nie przeczołgał."
Awatar użytkownika
Nikkala
ASiołek
Posty: 50
Rejestracja: 8 lut 2015, 21:42

Re: Cześć! :)

Post autor: Nikkala »

Hejo! Miłego pobytu życzę ;))
"Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna."
Awatar użytkownika
danica0
mASełko
Posty: 108
Rejestracja: 13 cze 2015, 06:49
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Cześć! :)

Post autor: danica0 »

Cześć :)
Nie krępuj się. Jesteśmy otwarci na nowe osoby i dyskusje :ciasto: :ciasto:
"Always remember how you are"
Awatar użytkownika
Andyomene
mASełko
Posty: 114
Rejestracja: 11 cze 2015, 14:34
Lokalizacja: Katowice

Re: Cześć! :)

Post autor: Andyomene »

Witaj c: Też jestem małomówna i skryta, ale jak widać, można się tu całkiem rozkręcić c: A praktykujesz jeździectwo? Od zawsze to kochałam, ale jakoś tak życie zrzuciło to hobby na boczny tor.
Awatar użytkownika
calineczka
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 19 sie 2015, 23:25

Re: Cześć! :)

Post autor: calineczka »

Tak, jeżdżę konno od dziecka. Nawet mogę się pochwalić małymi sukcesami sportowymi :)
A Ty jeździłaś kiedyś?
ODPOWIEDZ