sam nie wiem...

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
arsendal
bobASek

sam nie wiem...

Post autor: arsendal » 30 lip 2005, 14:58

witam, trafilem tu jak dzisiaj wiekszosc osob... tylko sam nie wiem czy do konca dobrze trafilem, bo to jest ze mna nie do konca chyba tak latwo :P
lubie kobiety, lubie ich towarzysto, lubie pocalunki i lubie czuc ich bliskosc np w przytuleniu. odrzuca mnie tylko sam akt seksualny, jestem w zwiazku z kobieta i robimy to, mimo ze nawet nie przynosi mi to jakiejkolwiek przyjemnosci, no ale ona tego nie widzi, bo dosc dobrze to ukrywam... czasami czuje sie jak dwunozny samobierzny wibrator, jak to kiedys okreslil tomek w serialu :P tak wiec, chce byc z kobieta, lubie z nimi flirtowac... no tylko ten seks... powiedzcie mi czy dobrze trafilem?! czy jestem aseksualny, czy poprostu mi odbija?!
tak czy inaczej witam wszystkich po tym przydlugawym wstepie...

Awatar użytkownika
NAIRIN
AS gaduła
Kontakt:

Re: sam nie wiem...

Post autor: NAIRIN » 30 lip 2005, 20:00

arsendal, trafiłeś w 10 :D nie ważne czy jesteś asem, czy nie. Gdzieś na pewno znajdziesz odpowiedź, może właśnie tutaj ;) Póki co rozgość się i pisz o wszystkim, o czym chcesz porozmawiać, niekoniecznie o seksie (lub jego braku ;) ) :D

ODPOWIEDZ