Cześć Wam!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Jakub_Karinnoy
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2016, 18:12
Lokalizacja: Mazury

Cześć Wam!

Post autor: Jakub_Karinnoy »

Witajcie wszyscy . Tak w końcu się odważyłem i postanowiłem do was dołączyć . Na imię mi Jakub i jestem osobą zamkniętą w sobie. Jestem zafascynowany wschodem a najmocniej to krajami Kaukazu . Najbardziej czaruje mnie kuchnia Gruzji. O mnie : dziki , nieufny lecz gdy uznam , że ktoś nie ma złych intencji w stosunku do mojej osoby potrafię być lojalny i oddany . Swoją aseksualność tłumiłem pod wpływem otoczenia. Zawsze wiedziałem , że coś tam we mnie siedzi . Pozdrawiam wszystkich .
„Wiem, że nic nie wiem”
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Cześć Wam!

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
Paulina
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2016, 17:56

Re: Cześć Wam!

Post autor: Paulina »

Cześć Kuba!
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Cześć Wam!

Post autor: Keri »

Witamy ;) :ciasto: Fajnie że faceci też się zjawiają :)

Al tłumiłeś ją bo wiedziałeś o niej wcześniej? Wiedziałeś, że jesteś aseksualny? Bo ja raczej z braku wiedzy o tym nie miałem co tłumić ;) Trochę dziwnie brzmi tłumić aseksualność. Bardziej się tłumi popęd seksualny jak już. Aseksualne osoby jedynie czują się dziwnie w stosunku do otoczenia, które się tym interesuje i afiszuje w około.

Można powiedzieć że osoby aseksualne nie tłumią nic bo nie mają co tłumić, są obojętne na znaki, tematy i ogólnie popęd.
Awatar użytkownika
Jakub_Karinnoy
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2016, 18:12
Lokalizacja: Mazury

Re: Cześć Wam!

Post autor: Jakub_Karinnoy »

Starałem się nie dopuszczać do siebie tego , że mógłbym być inny niż wszyscy . Wszystko zmieniło się wtedy gdy odizolowałem się od otoczenia. Wcześniej spotkałem się z terminem aseksualności lecz nie dopuszczałem do siebie , tego że może to dotyczyć mnie..Tylko jakoś w dziwny sposób odczuwałem jakby jakąś inność..
„Wiem, że nic nie wiem”
Awatar użytkownika
Jakub_Karinnoy
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2016, 18:12
Lokalizacja: Mazury

Re: Cześć Wam!

Post autor: Jakub_Karinnoy »

Paulina pisze:Cześć Kuba!
Ho ho powitałaś mnie jakbyśmy się znali jak łyse konie ! :lol:
„Wiem, że nic nie wiem”
Paulina
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2016, 17:56

Re: Cześć Wam!

Post autor: Paulina »

Jakub_Karinnoy pisze:
Paulina pisze:Cześć Kuba!
Ho ho powitałaś mnie jakbyśmy się znali jak łyse konie ! :lol:
To źle? Wybacz.
Awatar użytkownika
Jakub_Karinnoy
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2016, 18:12
Lokalizacja: Mazury

Re: Cześć Wam!

Post autor: Jakub_Karinnoy »

Paulina pisze:
Jakub_Karinnoy pisze:
Paulina pisze:Cześć Kuba!
Ho ho powitałaś mnie jakbyśmy się znali jak łyse konie ! :lol:
To źle? Wybacz.
Nie to nie było złe . Odebrałem to pozytywnie .
„Wiem, że nic nie wiem”
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Cześć Wam!

Post autor: Keri »

Kuba ale ile masz lat? Ja czułem się długo inny niż przyjąłem do wiadomości, że to może być to. Bo niby czemu dziewczyny tak mnie mało interesowały pod tym względem o facetach nie wspominając ;)
Awatar użytkownika
Jakub_Karinnoy
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2016, 18:12
Lokalizacja: Mazury

Re: Cześć Wam!

Post autor: Jakub_Karinnoy »

Szanowny Keri. Jestem po 20-tce . Zacząłem odczuwać tą ''inność'' gdy miałem lat co najmniej 16 lub 15. Przepraszam że podaje to w przybliżeniu gdyż ten wiek był dla mnie dość traumatyczny, starałem się wiele sytuacji wymazać z pamięci . Po części mi się to udało. Trwało to trochę , ale jakoś dzięki temu , że się odizolowałem miałem czas na głębsze poznanie samego siebie. I tak m.in. dotarłem tu .
„Wiem, że nic nie wiem”
Nightfall

Re: Cześć Wam!

Post autor: Nightfall »

Hej :)
Awatar użytkownika
morowy
pASibrzuch
Posty: 256
Rejestracja: 15 paź 2014, 08:02
Lokalizacja: Laniakea

Re: Cześć Wam!

Post autor: morowy »

Jakub_Karinnoy pisze: Swoją aseksualność tłumiłem pod wpływem otoczenia. Zawsze wiedziałem , że coś tam we mnie siedzi .
No to teraz jak ją uwolnisz, jak ją spuścisz z łańcucha, jak ją rozbuchasz... Oj, bedzie się działo! :D

...czyli witaj wśród asowych bestii :ciasto:
:wink:
"Gdy moderator/-ka banuje użytkownika bez ostrzeżenia, a jedyny argument to argument siły - w tym samym czasie gdzieś na świecie umiera jedna tancerka brzucha albo panda w ciąży." - prawo internetu
petroleum

Re: Cześć Wam!

Post autor: petroleum »

Cześć Kuba!
Widzę, że już dużo wcześniej dotarło do Ciebie, że jesteś aseksualny. Piszę, ponieważ ja również jestem "po 20-tce", ale u mnie nie pojawiło się tak wcześnie. Ja w tym wieku przeżywałem burzę hormonów. Ale rozumiem Cię i to, co przeszedłeś. Takie doświadczenia w tym wieku wcale nie są przyjemne.

Życzę Ci powodzenia!
Trzymaj się :-)
Awatar użytkownika
Jakub_Karinnoy
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 21 kwie 2016, 18:12
Lokalizacja: Mazury

Re: Cześć Wam!

Post autor: Jakub_Karinnoy »

Dziękuję za słowa otuchy !
Sam się sobie dziwie , że odważyłem się to zaakceptować i zjawić się tutaj. To był dziwny okres . Byłem też świadkiem różnych sytuacji , których nie powinienem widzieć .Nie łatwo to wymazać z pamięci. Ludzie mają różne skrzywienia i upodobania . Są takie typy co zrobią wszystko aby zaspokoić swój popęd.
Czuję się też tutaj tak swobodnie...
„Wiem, że nic nie wiem”
Awatar użytkownika
Sherly
AS gaduła
Posty: 476
Rejestracja: 17 mar 2014, 16:22
Lokalizacja: Gallifrey

Re: Cześć Wam!

Post autor: Sherly »

Witaj, Jakubie :)

Ja czułam że jestem inna od kiedy pamiętam. W moim przypadku nie tylko aseksualizm mnie odróżnia od innych, więc dosyć późno zaczęłam się zastanawiać nad moją orientacją. Wcześniej jakoś nie widziałam potrzeby, no bo skoro nikim się nie interesuję, to nie ma problemu :lol: Gdyby nie to zainteresowanie seksem przez otoczenie, pewnie sporo z nas nie musiałoby szukać swojej etykietki wcale. Nie czułoby się że się tak odstaje od reszty.
ODPOWIEDZ