Witajcie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Cicha
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwie 2016, 14:39
Lokalizacja: Anywhere chwilowo Śląsk

Witajcie

Post autor: Cicha »

Witam wszystkich.
Dziewczyna, 22 lata, Śląsk. Fotografia, rysunek, makijaż, podróże, piercing to tyle z zainteresowań.
Wybaczcie za styl przedstawienia się, ale pisanie o mnie nigdy mi nie wychodziło... No to może inaczej to napiszę.
Lubię dobre zdjęcia i sama też staram się uwiecznić to co widzę (ale mój aparat woła już o pomstę). Rysuję tylko gdy najdzie mnie duża ochota, bo tak to mnie wyprowadza to z równowagi. Makijażem zaraziła mnie znajoma i lubię czasami zaszaleć z makijażem. Podróżowanie to jest jedyna moja miłość od zawsze, zwiedzić każdy kontynent, mieszkać wszędzie i nie przejmować się niczym... No i piercing, który mnie bardzo ciekawi.
Jestem z natury cicha i wolę słuchać niż mówić, to samo się tyczy pisania, wolę czytać niż sama coś pisać.
Myślę, że to tyle.
Pozdrawiam
Paulina
młodASek
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2016, 17:56

Re: Witajcie

Post autor: Paulina »

Hej! :)
Awatar użytkownika
Keri
łASkawca
Posty: 1656
Rejestracja: 16 cze 2009, 11:13
Lokalizacja: ze źródła światła :D (okolice Łodzi :P )

Re: Witajcie

Post autor: Keri »

Witaj :ciasto:
Gość

Re: Witajcie

Post autor: Gość »

witam was serdecznie :)
Awatar użytkownika
Niezabudka86
starszASek
Posty: 37
Rejestracja: 25 lis 2015, 21:05

Re: Witajcie

Post autor: Niezabudka86 »

piercing jako wykonywanie czy przyjmowanie(?) czy to i to, no wiesz o co chodzi :D ?
Awatar użytkownika
Cicha
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 8 kwie 2016, 14:39
Lokalizacja: Anywhere chwilowo Śląsk

Re: Witajcie

Post autor: Cicha »

To i to, bo w przyszłości chciałabym pracować jako piercerka, a jednocześnie mam już w sobie :D
ODPOWIEDZ