Witam - Nikolas

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Nikolas
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2016, 13:24

Witam - Nikolas

Post autor: Nikolas »

Witam! :wink:

Jestem starszym chłopakiem, który mimo swej heteroseksualnej orientacji, czuje się ogromnie samotny. :( Rysem odróżniającym mnie od innych mężczyzn, a zarazem czyniącym mnie w relacjach damsko-męskich podobnie jak Was nieco "innym", jest szukanie w drugiej osobie, dziewczynie, oparcia zamiast stanowienie go naturalnie jako mężczyzna dla kobiety. Nie mając takiej czy też nie będąc z taką wymarzoną osobą i dziewczyną, pomyślałem, że jeśli życie seksualne zostało mi wzbronione, niech choć nie będę samotny. Nie chciałbym ani dnia dłużej kroczyć przez życie w pojedynkę... Z nadzieją na odmienienie tej smutnej doli, rozpaczliwie szukając towarzyskiego w kimś ciepła i otuchy, pomyślałem, iż spróbuję pośród Was.

Nikolas
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Witam - Nikolas

Post autor: chochol »

Witaj straszy chłopaku.
Jakieś namiary na siebie (w jakiej okolicy bytujesz)?
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Witam - Nikolas

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
Oparcie w związku powinno iść w dwie strony, a nie jedynie w jedną. Partnerka Cię wspiera, Ty wspierasz partnerkę i wtedy to ma sens. W jedną stronę nigdy nic nie będzie działało. Przynajmniej nie na długo. Mam nadzieję, że znajdziesz taką osobę, której szukasz. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Nikolas
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2016, 13:24

Re: Witam - Nikolas

Post autor: Nikolas »

chochol pisze:Witaj straszy chłopaku.
Hej! :) Ująłem w ten sposób swój wiek, gdyż znajomi mówią na mnie młody, nieznajomi chłopcze, starsi młodzieńcze i nikt mi nie wierzy, jak im mówię, że mam 31 wiosen. Ot, i przylgnęło to do mnie, żem jeszcze wciąż "chłopak".
Jakieś namiary na siebie (w jakiej okolicy bytujesz)?
W górach - Beskid Żywiecki.
Słomiany Zapał pisze:Oparcie w związku powinno iść w dwie strony, a nie jedynie w jedną. Partnerka Cię wspiera, Ty wspierasz partnerkę i wtedy to ma sens. W jedną stronę nigdy nic nie będzie działało. Przynajmniej nie na długo.
Ależ naturalnie. Tyle, że w moich sercowych niepowodzeniach było raczej w ten sposób, że ja owszem starałem się wspierać dziewczynę, rzecz w tym, że moje łamanie się psychiki i płaczliwość to cechy, które mmm trudno wymagać od kobiety, by mnie w tych chwilach wspierała; toteż było, jak było...
Mam nadzieję, że znajdziesz taką osobę, której szukasz. Powodzenia.
Dzięki za życzliwość, jak i smaczny torcik. :)
Awatar użytkownika
chochol
pASsé
Posty: 1965
Rejestracja: 15 wrz 2011, 10:22
Lokalizacja: 49º06’17’’N 22º39’02’’E / 50º02’01’’N 22º00’17’’E

Re: Witam - Nikolas

Post autor: chochol »

Nikolas pisze:mam 31 wiosen.
Łał, takie dinozaury jeszcze żyją :wink:
"Serce czyste i otwarte, w dobrą zmienia trefną kartę"

"chochoł = feminoasozołza"
ODPOWIEDZ