Hej wszyscy

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
FaintCrescent
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2016, 20:39

Hej wszyscy

Post autor: FaintCrescent »

Hej!
Jestem Filip, mam 17 lat i jestem nowy na forum. Od paru miesięcy chciałem się zarejestrować i przedstawić, ale dopiero teraz zebrałem się na odwagę :)
Coś o mnie, hmmm...
Jestem z okolic Kielc, interesuję się muzyką(uwielbiam słuchać, ale też grać), kreskówkami(starymi i nowymi) i technologią.
Jestem prawie pewien że jestem aseksualny, i mimo tego że dopiero od około 2 lat tak się określam, to odkąd pamiętam odstawałem od rówieśników jeśli chodzi o "te" sprawy.
No to tyle o mnie, chętnie popiszę jeśli ktoś chce.
Mam nadzieję, że odnajdę się na forum :D
asx
ASiołek
Posty: 75
Rejestracja: 4 lis 2015, 17:02

Re: Hej wszyscy

Post autor: asx »

Witaj :) :ciasto:
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: Hej wszyscy

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
Fenix_
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 1 kwie 2014, 19:24
Lokalizacja: Łódź

Re: Hej wszyscy

Post autor: Fenix_ »

Hejka Filip. :-)
Nightfall

Re: Hej wszyscy

Post autor: Nightfall »

Hej :) Dora jest ta kreskówka z twojego awatara? Bo zastanawiam się od pewnego czasu, czy by się za nią "zabrać"?:D
deejay
ASiołek
Posty: 57
Rejestracja: 30 kwie 2016, 00:38

Re: Hej wszyscy

Post autor: deejay »

Siema :D
Awatar użytkownika
FaintCrescent
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2016, 20:39

Re: Hej wszyscy

Post autor: FaintCrescent »

@Nightfall
Steven Universe jest świetne, ale ciężko się w nie wkręcić. Pierwsze odcinki nie są za bardzo ciekawe, za pierwszym podejściem znudziły mnie i odstawiłem to bajko na bok.
Dopiero w ostatnie wakacje zabrałem się za porządne oglądanie i przetrwanie początku bardzo się opłaciło. Wątki fabularne są bardzo ciekawe i kreska jest przyjemna dla oka. Nie można zapomnieć też o świetnej ścieżce dźwiękowej. Po nadrobieniu wszystkich odcinków zarywałem nocki w wakacje by móc obejrzeć nowe na żywo i popisać z ludźmi na ich temat.
Polecam w 100% :D
logged

Re: Hej wszyscy

Post autor: logged »

Cześć!
To grozi rozpoczęciem wątku kreskówkowego, ale jestem ciekaw, czy znasz może We Bare Bears? :P
Awatar użytkownika
FaintCrescent
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2016, 20:39

Re: Hej wszyscy

Post autor: FaintCrescent »

@logged
Taaaak, znam i kocham, dzięki za przypomnienie <3 Z braku czasu opuściłem kilka odcinków, ale może dzisiaj znajdę chwilę i nadrobię :D
Nightfall

Re: Hej wszyscy

Post autor: Nightfall »

Dzięki, sprawdzę sobie w wolnej chwili :D
logged

Re: Hej wszyscy

Post autor: logged »

Proszę bardzo :P
Moim zdaniem mają naprawdę dobry humor i potrafią pobocznie poruszać całkiem poważne tematy. No i ja też nie jestem idealnie na bieżąco z trzema misiami, tak więc nie ma się co przejmować :lol:
ODPOWIEDZ