nareszcie :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
agnieszka66
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 7 maja 2017, 11:50

nareszcie :)

Post autor: agnieszka66 »

Nie mogłam się do Was zalogować, bo miałam jakieś problemy z rejestracją, ale nareszcie, nareszcie!!! i ja tu jestem :)

Mam 39 lat, mieszkam w Warszawie, pracuję pod Warszawą... Mam za sobą dwa długodystansowe związki - jeden prawie 11 letni, drugi 5-letni. A teraz mam kota... ;-) Już prawie od miesiąca. Uczę się z nim żyć pod jednym dachem. To moje pierwsze w życiu zwierzę. Jeszcze nie do końca jestem pewna w swojej roli opiekunki czworonoga.

Lubię wypady do knajpek, kino, rower, dłuuuugie spacery. Niestety, dużo pracuję i niewiele mam czasu na swoje ulubione aktywności.

Kocham matematykę, ale bez wzajemności. Pracuję w dziedzinie kompletnie z matematyką nie związanej, ale przez cały czas do niej wracam, po czym dostaję kosza od tej pięknej dziedziny wiedzy i znów z podkulonym ogonem wracam do własnych obowiązków. Ale się nie poddaję. Któregoś dnia zrozumiem teorię strun...:D :D
Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym, że ja nim nie jestem (S. Dali. I ja.)
Awatar użytkownika
Słomiany Zapał
ASter
Posty: 621
Rejestracja: 2 lis 2015, 16:31

Re: nareszcie :)

Post autor: Słomiany Zapał »

Witaj :ciasto:
konijn
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 5 wrz 2016, 14:54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: nareszcie :)

Post autor: konijn »

Cześć,

Fajnie, że udało ci się zarejestrować i że się przywitałaś:) Jak ma na imię twój kot? :)
tenebres
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 28 lip 2016, 16:20

Re: nareszcie :)

Post autor: tenebres »

Witamy!

przeczytałam Twojego posta i chciałam tylko dodać, że na pewno dacie sobie radę! Kot musi nauczyć się Ciebie, Ty kota i przekonasz się, jaka to cudowna więź :)

Powodzenia - z kotem i z matematyką!
Awatar użytkownika
agnieszka66
ASiołek
Posty: 52
Rejestracja: 7 maja 2017, 11:50

Re: nareszcie :)

Post autor: agnieszka66 »

konijn pisze:Cześć,

Fajnie, że udało ci się zarejestrować i że się przywitałaś:) Jak ma na imię twój kot? :)
kot to tak naprawdę kotka i ma na imię Cukorka :)
Jedyna różnica między mną a wariatem polega na tym, że ja nim nie jestem (S. Dali. I ja.)
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: nareszcie :)

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj Agnieszko :)
Cieszę się, że udało Ci się zarejestrować na forum :)
Dieu le veut
ODPOWIEDZ