Witam :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Bartek95
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 cze 2017, 21:03

Witam :)

Post autor: Bartek95 »

Jestem Bartek mam 22 lata po wielu analizach i przejściach doszedłem do wniosku, że jestem aseksualny. Na forum zarejestrowałem się w nadziei na jakieś ciekawe znajomości z naciskiem na związek.. :) Coś o mnie? Hmm Jestem brunetem o piwnych oczach średniego wzrostu z lekko umięśnioną sylwetką. Interesuję się zdrowym trybem życia jednak przez różne ograniczenia skupia się to tylko do diety i jakiejś tam ruchliwości na siłowni. Kocham słuchać muzyki lubię śpiewać i tańczyć mimo że nie potrafię ( chce się nauczyć). Z natury jestem romantykiem raczej smiałym aczkolwiek wrażliwym . Wszystkich serdecznie pozdrawiam i witam cieplutko :D
Awatar użytkownika
JacobMcAllen
łASuch
Posty: 190
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:13
Lokalizacja: Zawiercie

Re: Witam :)

Post autor: JacobMcAllen »

Witaj na forum :ciasto:
Dieu le veut
Awatar użytkownika
Sightless Serpent
ASiołek
Posty: 97
Rejestracja: 14 maja 2017, 22:47

Re: Witam :)

Post autor: Sightless Serpent »

Cześć!
Awatar użytkownika
mari121
starszASek
Posty: 33
Rejestracja: 21 maja 2017, 14:04

Re: Witam :)

Post autor: mari121 »

hej witam na forum i mam nadzieje że miło spędzisz tu czas :ciasto:
Nightfall

Re: Witam :)

Post autor: Nightfall »

Hejo :)
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: Witam :)

Post autor: Małgorzata95 »

Cześć! :D
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
lea
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 1 cze 2016, 14:03

Re: Witam :)

Post autor: lea »

Cześć Bartek :) :ciasto:
Awatar użytkownika
KUNDZIA
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 5 maja 2017, 10:22

Re: Witam :)

Post autor: KUNDZIA »

Hej Bartek,ja również trochę interesuję się zdrowym trybem życia:) Witaj na forum :-)
Awatar użytkownika
Geralcigatka
gimnASjalista
Posty: 14
Rejestracja: 14 lip 2017, 15:20
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: Geralcigatka »

Bartek95 pisze:Jestem Bartek mam 22 lata po wielu analizach i przejściach doszedłem do wniosku, że jestem aseksualny. Na forum zarejestrowałem się w nadziei na jakieś ciekawe znajomości z naciskiem na związek.. :) Coś o mnie? Hmm Jestem brunetem o piwnych oczach średniego wzrostu z lekko umięśnioną sylwetką. Interesuję się zdrowym trybem życia jednak przez różne ograniczenia skupia się to tylko do diety i jakiejś tam ruchliwości na siłowni. Kocham słuchać muzyki lubię śpiewać i tańczyć mimo że nie potrafię ( chce się nauczyć). Z natury jestem romantykiem raczej smiałym aczkolwiek wrażliwym . Wszystkich serdecznie pozdrawiam i witam cieplutko :D
Z opisu wydajesz się bardzo sympatyczny, na dodatek Deadpool na avatarze. Brać Cię i nie oddawać! :D
A no i Witam serdecznie na naszym forum :)
Mój numer gg: 63224974
E-mail: geralcigatkaa@gmail.com

Chętnie poznam osoby z którymi mogłabym się zaprzyjaźnić. Stwórzmy jedną, wielką kochającą się rodzinkę! :D
ODPOWIEDZ