Kilka słów na powitanie.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Kasandra
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2007, 13:26

Kilka słów na powitanie.

Post autor: Kasandra »

Przede wszystkim (bez tego żadne "powitanie" obyć się nie może): Witam.
Na forum SEA chciałam zapisać się od jakiegoś czasu, jednak dopiero teraz się na to decyduję. Potrzeba było zmiany dotychczasowego, występującego na innych forach, nicka (jakby "druga, wirtualna tożsamość" :D ).

Co mogłabym powiedzieć o sobie w kilku zdaniach? Mieszkam na południu Polski, moje zainteresowania (może trudno nazwać po prostu "zainteresowaniem" coś, czym się żyje) kręcą się wokół wszystkiego, co związane jest z komunizmem i pewnymi prądami filozoficznymi. Oprócz tego lubię dobrą-głównie rosyjską-literaturę, film, a moją minioną, choć nieodżałowaną pasją było malarstwo. Tyle na początek.

Pozdrawiam serdecznie.
"Kto nie zna prawdy, ten jest głupcem. Ale kto ją zna i nazywa kłamstwem, ten jest zbrodniarzem"
Bertold Brecht
Awatar użytkownika
Gizmo
Strażnik TeksASu
Posty: 1064
Rejestracja: 13 cze 2006, 11:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Gizmo »

Priwiet! :wodka: :ciasto: :wink:
Salomea

Post autor: Salomea »

Witaj :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :ciasto: :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Emka :)

:ciasto: :piwo:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
ewutek
kontrabAS
Posty: 600
Rejestracja: 5 wrz 2006, 12:19

Re: Kilka słów na powitanie.

Post autor: ewutek »

Kasandra pisze:Potrzeba było zmiany dotychczasowego, występującego na innych forach, nicka (jakby "druga, wirtualna tożsamość" :D ).
Ukrywasz swoją wirtualną tożsamość? :) Do niedawna też tak robiłam, ale mi się znudziło... a szczerze mówiąc, to zaczęły mi się kićkać nick'i ;)
Twoje "zainteresowania" wskazują, że już Cię lubię ;)

Witam serdecznie, absyncik :absinthe: i kawał Tiramisu :ciasto: na dobry początek. 8)
Awatar użytkownika
Kasandra
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2007, 13:26

Re: Kilka słów na powitanie.

Post autor: Kasandra »

ewutek pisze:
Kasandra pisze:Potrzeba było zmiany dotychczasowego, występującego na innych forach, nicka (jakby "druga, wirtualna tożsamość" :D ).
Ukrywasz swoją wirtualną tożsamość? :)
Staram się :D . Zawsze ktoś błądzący w odmętach internetu mógłby wypatrzeć akurat mój nick. A niektórzy potrafią już do tego nicka dopasować imię i nawet trochę więcej :wink: . W tak zwaną "anonimowość" nie wierzę, zwłaszcza, że lubię pisać i można mnie dobrze poznać śledząc moje "pisarstwo".
"Kto nie zna prawdy, ten jest głupcem. Ale kto ją zna i nazywa kłamstwem, ten jest zbrodniarzem"
Bertold Brecht
Sza_de
ASiołek
Posty: 89
Rejestracja: 2 sty 2007, 04:33
Lokalizacja: USA

Post autor: Sza_de »

Witaj :) :ciasto:
"Nie szukaj prawdy, lecz przyjaciol"
Ant
BażANT
Posty: 6068
Rejestracja: 1 paź 2006, 14:26

Post autor: Ant »

Oy :P

:ciasto: ;)
Czczony nie tylko w Chinach
Awatar użytkownika
o`connor
mASełko
Posty: 113
Rejestracja: 12 sty 2007, 19:51
Lokalizacja: opole

Post autor: o`connor »

HeY!

no zainteresowania ciekawe ;)
przytul mnie życie...
ODPOWIEDZ