hej hej :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Mex
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2018, 17:54
Lokalizacja: Wrocław

hej hej :)

Post autor: Mex »

Hej :) melduję się na forum jako nowa w temacie. Mam 31 lat interesuję się muzyką (głównie rockową), książkami, jogą, nałogowo wciągam seriale :) nie lubię się rozpisywać na swój temat, więcej wyjdzie w praniu :) Pozdrawiam z Wrocławia :diabel: :diabel:
takasobie

Re: hej hej :)

Post autor: takasobie »

Mex pisze: 14 lip 2018, 13:30 Hej :) melduję się na forum jako nowa w temacie. Mam 31 lat interesuję się muzyką (głównie rockową), książkami, jogą, nałogowo wciągam seriale :) nie lubię się rozpisywać na swój temat, więcej wyjdzie w praniu :) Pozdrawiam z Wrocławia :diabel: :diabel:
Witaj na forum :). Jakie seriale oglądasz? :)
Awatar użytkownika
Mex
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 12 lip 2018, 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: hej hej :)

Post autor: Mex »

takasobie pisze: 14 lip 2018, 14:26
Mex pisze: 14 lip 2018, 13:30 Hej :) melduję się na forum jako nowa w temacie. Mam 31 lat interesuję się muzyką (głównie rockową), książkami, jogą, nałogowo wciągam seriale :) nie lubię się rozpisywać na swój temat, więcej wyjdzie w praniu :) Pozdrawiam z Wrocławia :diabel: :diabel:
Witaj na forum :). Jakie seriale oglądasz? :)
gra o tron, 100, handmaid's tale, narcos, teoria wielkiego podrywu, taboo, orphan black, house of cards, orange is the new black, the ranch, jessica jones, wikingów... :)
takasobie

Re: hej hej :)

Post autor: takasobie »

Mex pisze: 14 lip 2018, 16:04
takasobie pisze: 14 lip 2018, 14:26
Mex pisze: 14 lip 2018, 13:30 Hej :) melduję się na forum jako nowa w temacie. Mam 31 lat interesuję się muzyką (głównie rockową), książkami, jogą, nałogowo wciągam seriale :) nie lubię się rozpisywać na swój temat, więcej wyjdzie w praniu :) Pozdrawiam z Wrocławia :diabel: :diabel:
Witaj na forum :). Jakie seriale oglądasz? :)
gra o tron, 100, handmaid's tale, narcos, teoria wielkiego podrywu, taboo, orphan black, house of cards, orange is the new black, the ranch, jessica jones, wikingów... :)
Ach, niestety nie moje klimaty :).
ODPOWIEDZ