Hey

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Adria83
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 8 mar 2019, 07:41

Hey

Post autor: Adria83 »

:D Witam
Mam 36 lat i jestem as. Czytalam że wielu as nie potrafi tego zaakceptować. Ze mną jest inaczej. Odczułam ulge bo juz wiem o co chodzi, dlaczego tak nie lubie a nawet boje sie seksu. Byłam 4 lata zaręczona, ale nigdy do niczego nie doszło. Nie czułam takiej potrzeby mimo że kochalam narzeczonego.
Wczesniej tez bylam w zwiazku ale tez do niczego nie doszlo. Owszem lubie przytulanki :D i nawet pocalunki ale nic wiecej.
Fajnie byloby kogos poznac , marze nawet o związku ale tylko z osobą as poniewaz osoby seksualne wczesniej czy pozniej chcą seksu. A przeciez mozna stworzyc fajny związek oparty na przyjazni, milosci, szacunku - bez seksu :)
Coś o mnie pracuje w cukierni jako pomoc cukiernika, lubie kazda muzyke oprocz heavymetalu, kocham czytać ksiazki :)


Pozdrawiam was :)
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Hey

Post autor: Naberius »

Witaj!
Czytało się wiele wątków na temat akceptacji bycia asem, jedni się godzą inni nie, pozostali potrzebują czasu, przez co iednak myślę że akceptacja leży gdzieś po środku.
Anyway, powodzenia w znalezieniu kogoś :)
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Awatar użytkownika
Adria83
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 8 mar 2019, 07:41

Re: Hey

Post autor: Adria83 »

O to mi własnie chodziło :) dzieki :)
ODPOWIEDZ