W końcu się odważyłam! Cześć!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Żaba
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 4 paź 2017, 22:51

W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Żaba »

Cześć!

Dla mnie to wielka chwila, bo w końcu odważyłam się tu coś napisać. Założyłam konto już dawno temu, już dawno czułam, że to miejsce dla mnie, ale... No, coś mnie blokowało przed przywitaniem się z wami i dołączeniem do tej społeczności. W końcu nadszedł ten czas, w którym uznałam, że dość tego! Trzeba wyjść ze swojej skorupy! No i jestem.

Gram w RPG, gram w planszówki, jestem wielką fanką Marvela (tak, komiksów też, mam całkiem sporą kolekcję ;) ) i... No, jestem aseksualna. I niby powiecie, że to ostatnie wiecie, bo przecież się tu zarejestrowałam. Ale czułam, że muszę to napisać. Wiecie, że jeszcze nigdy tego nie napisałam? I nigdy nie powiedziałam tego na głos. Jakoś tak... Sama nie wiem czemu, ale tego nie zrobiłam. Chyba nie chciałam się przyznać, głównie sama przed sobą.

No! To dosyć o mnie! Chętnie za to poznam was!
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Naberius »

Witaj!

Tutaj oto kawałek ciasta :ciasto:
oraz gratulacje za przełamanie się i napisanie pierwszego posta.
Pamiętam jak miało się pewne dziwne uczucie pisząc tutaj o sobie, na anglojęzycznym forum zajęło mi około tygodnia, aby się przedstawić 8)
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
MagdalenaM
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 3 kwie 2019, 18:15

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: MagdalenaM »

Witaj! ☺
a skąd jesteś?
Żaba
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 4 paź 2017, 22:51

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Żaba »

Dzięki za miłe przywitanie! Z Opolszczyzny! Właściwie to z pogranicza Opolszczyzny i województwa dolnośląskiego ;)
Kanar
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 26 sie 2017, 13:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Kanar »

Cześć, widzę że nie można wysłać do Ciebie wiadomości priv, jeśli masz ochotę podaje numer gg 67987017.

Pozdrawiam
Żaba
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 4 paź 2017, 22:51

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Żaba »

Kanar pisze: 12 kwie 2019, 20:09 Cześć, widzę że nie można wysłać do Ciebie wiadomości priv, jeśli masz ochotę podaje numer gg 67987017.

Pozdrawiam
O, a właściwie czemu nie można? Specyfika forum, bo jestem nowa, czy czegoś nie zaznaczyłam/zaznaczyłam coś niepotrzebnie w profilu? :D GG niestety nie mam i jak jest tak pamięciożerne jak było, gdy miałam je ostatnim razem to mój laptop pewnie umrze :D
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Naberius »

Żaba pisze: 12 kwie 2019, 20:11
Kanar pisze: 12 kwie 2019, 20:09 Cześć, widzę że nie można wysłać do Ciebie wiadomości priv, jeśli masz ochotę podaje numer gg 67987017.

Pozdrawiam
O, a właściwie czemu nie można? Specyfika forum, bo jestem nowa, czy czegoś nie zaznaczyłam/zaznaczyłam coś niepotrzebnie w profilu? :D GG niestety nie mam i jak jest tak pamięciożerne jak było, gdy miałam je ostatnim razem to mój laptop pewnie umrze :D
Potrzebujesz 5 postów, aby móc wysyłać PW :D
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Żaba
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 4 paź 2017, 22:51

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Żaba »

Dzięki ci dobra duszo! W takim razie to jest mój piąty post i wszystko powinno być w porządku! Rozpieszczacie mnie szybkością reakcji ;)
Kanar
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 26 sie 2017, 13:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Kanar »

Hah nadal coś nie tak ... spróbuj jakieś ankiety jeszcze i wtedy powinno zadziałać
Kanar
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 26 sie 2017, 13:17
Lokalizacja: Wrocław

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Kanar »

Cześć, wiadomość dostałem ale już nie mogę odpisać, w ustawieniach masz coś nie tak, zobacz proszę, mam komunikat że u Ciebie jest zablokowana funkcja otrzymywania wiadomości.
Żaba
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 4 paź 2017, 22:51

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Żaba »

Kanar pisze: 12 kwie 2019, 20:57 Cześć, wiadomość dostałem ale już nie mogę odpisać, w ustawieniach masz coś nie tak, zobacz proszę, mam komunikat że u Ciebie jest zablokowana funkcja otrzymywania wiadomości.
Faktycznie! Miałam pomieszane ustawienia! Powinno być okej ;)
Awatar użytkownika
Małgorzata95
ciAStoholik
Posty: 337
Rejestracja: 6 cze 2017, 19:42
Lokalizacja: Niewielka miejscowość 15 km od Poznania

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Małgorzata95 »

Cześć. Tu nikt nie gryzie. :ciasto: :D
Za­nim potępisz człowieka za je­go in­ność,
zde­finiuj wpierw, czym jest nor­malność i po­każ,
jak sam zgod­nie z nią żyjesz.
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: BardzoLittle »

Witaj. Super że się przywitałaś, to forum nie jest zbyt żywe, jeśli chodzi o liczbę dyskusji, ale poziomu niskiego tu nie ma raczej, więc warto być częścią brygady. :)

W RPG nie gram, ale gra mój przyjaciel, więc jak ty być grała, to i ja bym grał. Komiksów Marvela trochę mam, nieco więcej DC, ale nie dlatego że lubię bardziej. W kilka pnaszówek grałem, chętnie bym jeszcze pograł. :) Uwielbiam Magic The Gathering. :)
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
nika159
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2019, 18:41

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: nika159 »

Cześć :)
"w końcu się odważyłam..."
Podpisuję się pod tym . Podobnie jak Ty założyłam swoje konto już jakiś czas temu i zwlekałam żeby coś napisać.
Ale czas się przełamać. Więc … piszę pierwszego posta :)

Ja jestem z Małopolski , i mam 31lat.
Lubię w wolnym czasie odpoczywać na łonie przyrody, oglądnąć ciekawy film, spotkać się ze znajomymi.

Przez jakiś czas ostatnio próbowałam swoich sił na portalu randkowym. Ale ze średnim skutkiem.
Aż powiedziałam sobie "halo" coś tu nie gra. Po co oszukiwać samą siebie.
Jakiś czas temu natrafiłam temat aseksualności. A więc nie jestem sama...
Ta myśl otworzyła we mnie coś nowego. I dała nadzieję.

Cieszę się że jesteście.
Cześć wszystkim! :)
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: W końcu się odważyłam! Cześć!

Post autor: Nemek »

Witaj!
Cieszę się że w końcu odważyłaś się zamieścić tu post :)
Też lubię Marvela, i gry planszowe. No... Niestety trochę rzadko w nie gram ale chętnie bym rozwinęła to hobby.
Podobnie jak Ty też się teraz przełamuję i staram się poznać nowych ludzi, więc bardzo chętnie popisałabym :D
ODPOWIEDZ