Hej, cieszę się że tu jestem

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
papermoon
bobASek
Posty: 2
Rejestracja: 3 maja 2019, 21:56

Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: papermoon »

Jestem Olga, mam 16 lat. Odkryłam, że jestem asem około rok temu i od tego czasu czuję się spokojniejsza w stosunku do tego jak postrzegam siebie (nie wiem czy to ma sens). Ostatnio odkryłam tę stronę i stwierdziłam, że bardzo chciałabym należeć do tej społeczności.

Lubię rysować, głównie portrety. Czytam dużo książek i słucham muzyki.
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: BardzoLittle »

Witaj. Ty to prawdziwy Bobasek(twoja ranga) dopiero jesteś. Miło że się pojawiłaś, większość ludzi ma już dawno twój wiek za sobą, ale na pewno z kimś się zaprzyjaźnisz. :D
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
stendai

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: stendai »

Witaj na forum!

Twój nick przypomniał mi o tym, że pora sobie odświeżyć ten świetny film. Co lubisz czytać?
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: krychu_m »

Witaj Olga,

Miło mi że do nas tu zawitałaś. Muszę przyznać, że twój wiek sprawił że zastanawiam się czy nie za wcześnie to stwierdziłaś. Nie chcę lekceważyć to co napisałaś, bynajmniej, Ale nie wiem czy jeszcze z czasem ci się to nie zmieni. Młodzi ludzie miewają przemiany o 180 stopni, pod wpływem emocji, zwłaszcza miłości. W każdym bądź razie miło mi że do nas zawitałaś i jakkolwiek przyszłość się ułoży to mam nadzieje że będziesz szczęśliwa, bez względu na to czy z seksem czy bez niego. To jest najważniejsze.

Pozdrawiam cię Olga
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: Nemek »

Witaj na forum!
Tak, to ma sens!
Mam nadzieję, że spodoba Ci się na forum :D
Awatar użytkownika
Magira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:41

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: Magira »

Uhh, a mnie twój wiek wcale nie dziwi :| I nie słuchaj tekstów pod tytułem "może ci się jeszcze zmieni". Forum jest, jak mam nadzieję, otwarte na każdego. A ja niewiele starsza od ciebie (tylko 7 rocznica osiemnastki, kto by tam liczył). I tak samo jak ty w wieku 16 lat wiedziałam kilka prawd(które, wow, nie odmieniły mi się): nie chcę mieć dzieci, nie chcę być w związku, fizyczność mnie nie interesuje.
W związki wchodziłam, bo "tak wypada", ale "pocieszę cię" ;) Jeszcze tak z 10-15 lat będziesz słuchała, że "jeszcze ci się zmieni". Jak uważasz, że jesteś As-em, próbuj tej drogi. Skoro ci pasuje to super, czuj się z tym jak najlepiej ^^

Pozdrawiam i witam ;)
krychu_m
łASuch
Posty: 186
Rejestracja: 5 lis 2017, 20:27

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: krychu_m »

Słuchajcie może ta moja niefortunna wypowiedź troszkę źle zabrzmiała, ale ja naprawdę nie miałem nic złego na myśli. Nie chciałem urazić ani ciebie Magira ani też Olgi, ani nikogo innego, jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. Wcale nie uważam że Olga jest za młoda żeby wiedzieć. Najważniejsze żebyście obie były szczęśliwe, czy z seksem czy bez niego to już sprawa drugorzędna i tego wam życzę. W mojej wypowiedzi chodziło mi tylko o to że ludzie czasem się zmieniają, zmieniają swoje myślenie, poglądy i tak dalej, nie ma oczywiście w tym nic złego, jesteśmy ludźmi i mamy do tego prawo, życie pisze swoje własne, czasem najdziwniejsze scenariusze. Znam kobietę która do 29 roku życia zarzekała się że żadnego faceta mieć nie chce, była Lesbijką i patrz jak miała 29 lat poznała faceta i się zakochała, nikt kto ją znał i wiedział że jest Les nie przypuszczałby że wyjdzie za mężczyznę. Sam też przeżyłem pewną transformację, w wieku 36 lat odstawiłem alkohol chociaż zakładali się że mi się to nie uda. Co oczywiście nie znaczy że któraś z was się kiedyś zmieni. Może nie tego nie wiem. Jeśli którąś z was obraziłem czy uraziłem to jeszcze raz przepraszam, mam nadzieje że mi wybaczycie. Życzę wam miłego dnia.:)
Fatum
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2019, 19:47

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: Fatum »

Hej Olga. Byłam dokładnie w tym samym wieku, kiedy odkryłam, że jestem asem. Nawet, gdyby przyszłość miała cokolwiek zmienić to ważne jest to jak teraz się czujesz. Dobrze, że tu dołączyłaś. Ja czytałam forum od czasu do czasu od kiedy skończyłam 16 lat, ale dopiero teraz się zarejestrowałam, więc gratuluję Ci odwagi i czuj się dobrze tu.
Awatar użytkownika
Magira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:41

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: Magira »

... Co oczywiście nie znaczy że któraś z was się kiedyś zmieni. Może nie tego nie wiem. Jeśli którąś z was obraziłem czy uraziłem to jeszcze raz przepraszam, mam nadzieje że mi wybaczycie. Życzę wam miłego dnia.:)
Nie czuję się urażona, może co najwyżej mogłam przewrócić oczami na takie podejście do sprawy ;) A może to tylko moje przewrażliwienie, gdyż na każdym kroku słyszałam i słyszę nadal, że "jeszcze mi się zmieni". Takie słowa są po prostu dołujące i denerwujące :) Ale nie obraźliwe, więc spokojnie :P Ale może chociaż jedna osoba się zastanowi, aby nie podsumowywać innych faktem, że kiedyś mogą myśleć inaczej.
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
thischarmingace
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2019, 21:41
Lokalizacja: lubelskie

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: thischarmingace »

Cześć!
Miło widzieć drugą artystkę, ja też kocham portrety :D

Co do dyskusji na temat młodego wieku - wiadomo, że poznawanie siebie, to długi proces, ale chyba przynajmniej część z osób tutaj już od dawna czuła, że jednak są w pewien sposób "inni" od reszty (przynajmniej tak było w moim przypadku, tylko wtedy za cholerę nie wiedziałam, czy to normalne, i jak to nazwać :lol: )

Dlatego super, że odkryłaś o sobie coś, co pozwala Ci z większym spokojem patrzeć na siebie i swoje życie :)
Miłego pobytu na forum! :D
heteroromantic ISTJ

i could've been wild and i could've been free, but nature played this trick on me
kamisia468
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:31

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: kamisia468 »

I ja ciebie witam :D fajnie jest widzieć, że ludzie odkrywają się jako asy. Zazdroszczę, że u ciebie zaszło to tak wcześnie. Myślę, że to oszczędzi ci wielu przykrych doświadczeń i niepowodzeń w związkach :mrgreen: Jeśli to nie wścibskie - skąd dowiedziałaś się o istnieniu asów? Internet, szkoła, rozmowa z kimś? Pytam, bo naprawdę większość osób (w tym ja przyznaję się bez bicia) potrzebuje sporo czasu by dotrzeć do terminu "aseksualizm" jakby był on całkiem nieźle ukryty
Awatar użytkownika
Wariat123
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 18:21

Re: Hej, cieszę się że tu jestem

Post autor: Wariat123 »

Olga ,a skąd jesteś jak można wiedzieć ?
Wroclaw 22 lata. Chętnie poznam fajną dziewczynę :D
ODPOWIEDZ