Przywitanko

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
PiratBay
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 11 maja 2019, 12:27

Przywitanko

Post autor: PiratBay »

Na forum trafiłem już jakiś czas temu, ale dziś pomyślałem że spróbuje i zobaczę co z tego będzie.

O swojej orientacji, a raczej jej braku uświadomiłem sobie pół roku temu i wciąż pamiętam jaką ulgę wtedy poczułem. Zawsze myślałem co jest ze mną coś nie tak. Mam 22 lata, nie miałem nigdy dziewczyny, miałem kontakt z kobietami, ale totalnie mnie to nie ruszało, myślami potrafiłem być w domu i zastanawiać się co zjeść na kolacje i czy długo to jeszcze potrwa. Nigdy nawet nie czułem potrzeby na tworzenie związku przez co znajomi myśleli, i pewnie wciąż myślą że jestem gejem. Mnie to w sumie żaden sposób nie rusza, a sam też nikomu nigdy nie mówiłem że jestem aseksualny, robię to w tej chwili pierwszy raz, i mimo że pisze to anonimowo w internecie już czuje się z tym lepiej że nie jestem sam i że mogę w końcu o tym powiedzieć, a w zasadzie napisać.

O sobie mogę napisać jak już wspomniałem wyżej mam 22 lata, mieszkam na Podbeskidziu na Śląsku, jak każdy pewnie lubię filmy i muzykę, i o ile gust do filmów mam mniej więcej taki że każdy mi się spodoba, to do muzykę lubię co najmniej "specyficzną", od rave do niemieckiego rapu. Dodatkowo lubię po prostu czasem leżeć na masce i gapić się w gwiazdy, pewnie przez moją chorą fascynacje astronomią i fizyką, co ma zresztą odbicie w tatuażach których parę mam. Jestem w zasadzie cichy i spokojny, odpalam się dopiero w towarzystwie znajomych, ale z reguły to więcej słucham niż mówię.

I to chyba było by na tyle, więcej do głowy mi nie przychodzi, także cześć
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Przywitanko

Post autor: Naberius »

Witaj :ciasto:
miło, że do nas zawitałeś.
PiratBay pisze: 11 maja 2019, 14:36 [...]i wciąż pamiętam jaką ulgę wtedy poczułem. Zawsze myślałem co jest ze mną coś nie tak.
Nie jesteś jedyny, wiele asów myśli w podobny sposób. :D
PiratBay pisze: 11 maja 2019, 14:36Dodatkowo lubię po prostu czasem leżeć na masce i gapić się w gwiazdy[...]
Chcę tylko powiedzieć, że ten framgent mnie na tyle zainspirował, że kiedyś jak podwyższę mój skill w rysunku, to narysuję taką sytuacje haha...
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Przywitanko

Post autor: Nemek »

Witaj!
Dobrze znam to uczucie ulgi o którym piszesz :D
Ciężko mi przychodzi zawieranie nowych znajomości, ale próbuję :lol:
Także jeśli chcesz, to pisz :)
Fatum
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2019, 19:47

Re: Przywitanko

Post autor: Fatum »

Hej :ciasto:
ODPOWIEDZ