Jestem Askiem

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Jestem Askiem

Post autor: BlackCherry »

Hej od jakiegoś czasu wiem że jestem aseksualna w sumie to od dawna to odczuwałam więc postanowiłam poszukać ludzi takich jak ja więc jestem

Coś o mnie mam 19 lat jestem z woj. Zachodniopomorskie jestem osobą towarzyską uśmiechniętą ale od kiedy wiem że aseksualną to samotną :)
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Jestem Askiem

Post autor: Nemek »

Hej!
Witam na forum, obyś się tu odnalazła!
Na razie masz za mało postów, by wysyłać wiadomości prywatne, ale jak już uzbierasz odpowiednią ilość to pisz! (Oczywiście jeśli chcesz).
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Jestem Askiem

Post autor: BlackCherry »

O dziękuję bardzo miło twojej strony :)
Awatar użytkownika
Magira
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 22 kwie 2019, 21:41

Re: Jestem Askiem

Post autor: Magira »

Witaj :)
I jak poszukiwania? Jest tu z pewnością sporo ciekawych osób ;) Jak chcesz czasem porozmawiać to zapraszam też na pw ^^
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Jestem Askiem

Post autor: BlackCherry »

Jak narazie ciężko mi się przyznać sama przed sobą jak jest bo żyje w dość nietolerancyjnym otoczeniu i ciągle szukam
Zauważyłam czytając i bywają tu częściej że są tu interesujące osoby
Dziękuję za zaproszenie
Awatar użytkownika
thischarmingace
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 17 maja 2019, 21:41
Lokalizacja: lubelskie

Re: Jestem Askiem

Post autor: thischarmingace »

Cześć!
BlackCherry pisze: 18 maja 2019, 15:05 ale od kiedy wiem że aseksualną to samotną :)
Haha, nie mogłabym tego lepiej ująć, też się tak czuję :D

Co do nietolerancyjnego środowiska - gdybym miała przyznać się moim znajomym, że jestem aseksualna, to ta dyskusja chyba doprowadziłaby mnie do wylewu :lol: Mało ludzi to rozumie, a najsmutniejsze, że jeszcze mniej chce zrozumieć :(

Też jestem tutaj nowa, ale powoli się odnajduję i jest to bardzo fajne miejsce, dlatego tobie życzę tego samego! :D
heteroromantic ISTJ

i could've been wild and i could've been free, but nature played this trick on me
Fatum
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2019, 19:47

Re: Jestem Askiem

Post autor: Fatum »

O kurde, smutno macie, że żyjecie w takim środowisku :(
Prawie wszyscy moi znajomi wiedzą, że jestem asem i nikt nic do tego nie ma. Nawet na początku byli szczerze i życzliwie zainteresowani jak to jest. Nikt z nich mnie nie przekonywał do zmiany, czy czegoś. Czasem jacyś znajomi, znajomych coś gadali, ale to ludzie z którymi nie mam kontaktu. Mam nadzieję, że znajdziecie tolerancyjnych i otwartych ludzi, nie tylko na aseksualizm, ale ogólnie na rozumienie innych poglądów, czy stylu życia.
Zawsze mnie smuci i dziwi, jak można nie rozumieć, że ktoś nie lubi seksu. No, ale tak już jest.
Na forum macie pełno ciekawych i otwartych ludzi, więc nie martwcie się nie jesteście same. :wink:
Awatar użytkownika
Wariat123
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 18:21

Re: Jestem Askiem

Post autor: Wariat123 »

Jestem z Wroclawia ale chętnie poznam , zawsze chcialem mieszkac jak najbliżej morza :D
Wroclaw 22 lata. Chętnie poznam fajną dziewczynę :D
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Jestem Askiem

Post autor: BlackCherry »

Wariat123 pisze: 23 maja 2019, 18:47 Jestem z Wroclawia ale chętnie poznam , zawsze chcialem mieszkac jak najbliżej morza :D
Zapraszam na priv po raz drugi :D
Awatar użytkownika
Wariat123
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 18:21

Re: Jestem Askiem

Post autor: Wariat123 »

Jak pisałem ta wiadomość to jeszcze nie mogłem pv pisać 😅
Wroclaw 22 lata. Chętnie poznam fajną dziewczynę :D
ODPOWIEDZ