Witajcie !

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Brent40
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:16
Lokalizacja: Kraków

Witajcie !

Post autor: Brent40 »

Cześć Wszystkim!

Cieszę się, że znalazłem to forum... bujam się z tematem związków od dłuższego czasu, chciałem znaleźć kogoś, z kim mógłbym spędzić spokojne życie.. i nie do końca spełniam oczekiwania współczesnego społeczeństwa (choć sam jestem dość nowoczesny i liberalny w poglądach).

Kiedyś byłem typowym geekiem, teraz mniej. Lubię podróże, drum and bass i programowanie, generalnie jestem domatorem. Czasem dużo pracuje, a czasem biorę urlop na żądanie bo nie chce mi się powieki podnieść.. Jestem z Krakowa, więc na towarzystwo znajomych nie narzekam - ale nie jest to dla mnie już tak ważne jak kiedyś. Jestem gotowy na ślub kiedyś w przyszłości, nawet na całą rodzinę..

Mam dość bujną wyobraźnie, Stranger Things obejrzałem z zapartym tchem. Czytam sporo książek, może dlatego.

Ukłony,
Brent
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Witajcie !

Post autor: Naberius »

Witaj! :ciasto:
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 319
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Witajcie !

Post autor: Nautilus1992 »

Od pierwszych słów bije od Ciebie aura ciekawego człowieka. Miło, że dołączyłeś.

Witamy na forum!
ósemka
starszASek
Posty: 39
Rejestracja: 2 lis 2018, 06:33

Re: Witajcie !

Post autor: ósemka »

Cześć :)
Fajnie spotkać tutaj fana Stranger Things :) To chyba jeden z lepszych seriali ostatnich lat.
A miło też spotkać kogoś z Krakowa, już myślałam że drugie największe miasto w Polsce jest bezAsowe :)
Brent40
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Witajcie !

Post autor: Brent40 »

Dziękuje za miłe słowa! Kraków będzie nasz 8)
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Witajcie !

Post autor: Nemek »

Cześć, witam na forum, mam nadzieję, że spodOba Ci się tu.

Też uwielbiam Stranger Things :mrgreen:
ODPOWIEDZ