Cześć.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Aleyna
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2019, 19:51

Cześć.

Post autor: Aleyna »

Cześć Wszystkim :)

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na to forum, więc postanowiłam na wstępie się przywitać i powiedzieć kilka słów o sobie.
Mam 25 lat i mieszkam na pograniczu województw kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Jestem nieśmiałą introwertyczką i miłośniczką popkultury. W wolnym czasie oglądam seriale i filmy, czytam książki a także słucham muzyki (przy czym zaznaczę, że to ostatnie to już chyba uzależnienie, bo potrafię godzinami wyszukiwać mało znane piosenki) :)
Ostatnio zaczynam odczuwać samotność, gdyż koleżanki w większości wyszły za mąż i trochę nie ma z kim porozmawiać, więc liczę, że przy odrobinie szczęścia poznam tu kogoś ciekawego z kim będziemy mieć wspólne tematy.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 14 lip 2019, 13:39 przez Aleyna, łącznie zmieniany 2 razy.
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Cześć.

Post autor: Naberius »

Witaj :ciasto:
Z pewnością kogoś znajdziesz tutaj do pogadania.
Aleyna pisze: 13 lip 2019, 20:26 [...]bo potrafię godzinami wyszukiwać mało znane piosenki)
Może nie zawsze, ale jak mi się zachce to również potrafię siedzieć i szukać albo nowych, ciekawych piosenek. Albo przypominać sobie stare, zapomniane kawałki, któych pamiętam tylko fragmenty
Chociaż co do tego pierwszego, to najczęściej robi to za mnie losowa playlista i niekiedy potrafi trafić X-ciekawych piosenek pod rząd :D :D
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Kamilos93
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 3 maja 2019, 21:59

Re: Cześć.

Post autor: Kamilos93 »

Witam,

Mogłabyś dodać informacje skąd przychodzisz ?
Wszystkiego dobrego :)
Awatar użytkownika
Aleyna
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2019, 19:51

Re: Cześć.

Post autor: Aleyna »

Dzięki za przypomnienie, już dopisałam region zamieszkania :)
A co do tego co napisał <Naberius> rzeczywiście czasem losowa playlista lub proponowane utwory potrafią podsunąć jakieś perełki :)
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Cześć.

Post autor: Nemek »

Witaj na forum :mrgreen:
ODPOWIEDZ