Witam serdecznie

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Nieidealny
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:12

Witam serdecznie

Post autor: Nieidealny »

Witam wszystkich

Jestem nowym użytkownikiem tego forum, więc wypadałoby napisać o sobie kilka słów. Od dawna podejrzewałem, że jestem inny od większości społeczeństwa. Oczekiwałem raczej przyjaźni, miłości romantycznej, pokrewieństwa dusz, a nie ciał, dlatego związki szybciej się kończyły niż zaczynały, chociaż wolałem swoje niepowodzenia zganiać na brzydki wygląd lub za niski wzrost zamiast się przyznać przed samym sobą do aseksualności.
Lat 26, mieszkam w województwie małopolskim, niedaleko Krakowa. Z charakteru trochę introwertyk. Na co dzień pracuję, w wolnym czasie lubię oglądać filmy, spacery, gry logiczne, ostatnio próbuję sił w fotografii jednak z kiepskim rezultatem :)

Pozdrawiam
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Witam serdecznie

Post autor: Naberius »

Witaj i również częstuj się ciastem :ciasto:
Nieidealny pisze: 14 lip 2019, 20:57 ostatnio próbuję sił w fotografii jednak z kiepskim rezultatem
Porobisz jeszcze kilka zdjęć i zobaczysz poprawę. Samemu stosuje się tą metodę i widać jakiś progres :lol:
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Witam serdecznie

Post autor: Nemek »

Witaj! Gry logiczne są super (choć przyznam, że ostatnio mało mam czasu na takie rzeczy :( )
No, mniejsza, mam nadzieję, że spodoba Ci się na forum :mrgreen:
ODPOWIEDZ