Jestem tu nowa!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
zebra12
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2007, 08:23
Lokalizacja: Kraków

Jestem tu nowa!

Post autor: zebra12 »

Cóż, nie wiem od czego zacząć. Żyję z mężem od 12 lat. Nigdy seks mnie nie kręcił. Czułam się więc wciąż wykorzystywana i zmuszna do współżycia. Mąż to nazywał obowiązkiem. Teraz powiedziałam sobie i jemu: KONIEC!!! Już nie udaję, już nie ulegam. Śpimy więc osobno od 10 lat. A nie uprawiamy tego, jak ja to mówię, przykrego procederu od prawie półtora roku. Chcę się rozwieść. Mąż nie bardzo, ale zycie bez s. mu nie odpowiada. Najbardziej nie lubię pocałunków. Są obrzydliwe!
Mąż odysła mnie do...psychiatry! Cieszę się, że Was znalazłam! Teraz wiem, że nie jestm nienormalna, że są inni, tacy jak ja.
Co jeszcze mam napisać? Pytajcie!
kot
pASibrzuch
Posty: 252
Rejestracja: 26 sie 2006, 20:31
Lokalizacja: dolnośląskie/

Post autor: kot »

Witaj Zebra :lol:.Mam nadzieje że odnajdziesz tutaj przyjaciół. :D .Na początek kawa i ciasteczko :kawa: :ciasto:
Ja jestem po 30 .ale nie mam aż tak dużego bagażu doświadczeń co Ty.
Życzę Wszystkiego Dobrego 8)
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

Witaj. :ciasto: :kawa: :) Nie wiem, jak można kogoś zmuszać do współżycia mówiąc mu o jakimś obowiązku. :? To takie bardzo egoistyczne, ale ważne, że teraz nikt już Cię do niczego nie zmusza i nie będzie zmuszał do tego, czego nie chcesz. Reszta się jakoś ułoży, na pewno. :) Najważniejsze to być sobą.

Pozdrawiam.
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
dziwak
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 28 maja 2007, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziwak »

Cześć
:wodka: :D

A po co wyszłaś za mąż? Czy może orientacja zmieniła się z czasem?
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Jestem tu nowa!

Post autor: DZIEWICA8 »

Witaj zebro12 na naszym forum!!!!!!!! :D :rozowe: Oto ciastko i kawa dla Ciebie!!!!! :kawa: :ciasto:
Chcesz żeby Cię pytać, więc ja Cię o coś zapytam: Czy wtedy, gdy wychodziłaś za mąż to już czułaś, że nie lubisz seksu, czy to pojawiło się u Ciebie dopiero później, czyli w trakcie małżeństwa?
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
Awatar użytkownika
zebra12
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2007, 08:23
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem tu nowa!

Post autor: zebra12 »

Hej!
Nie miałam o tym pojęcia....Byłam dziewicą... Zawsze chciałam mieć dzieci! Ale nie przypuszczałam, że seks może byc taki nudny i że nic nie będę czuła! Dziwne! Tyle się przecież o seksie mówi i tak go chwali. Oczekiwałam więc, że to jest nie wiadomo co! Tymczasem odkryłam, że większą przyjemność niż seks sprawia mi....np sen! Pewnie jestem dziwna.
Awatar użytkownika
Honzol
AStral
Posty: 1047
Rejestracja: 26 lis 2006, 20:44
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Honzol »

Ahoj,welcome :)
ps
dziwny to jest ten swiat :wink:
Obrazek
Obrazek
नमस्ते
Tyle jest Swiatow ile Ludzi na Ziemi... .. .
dorosłe dziecko
alabAStrowy bożek
Posty: 1333
Rejestracja: 25 maja 2007, 13:44

Post autor: dorosłe dziecko »

... Dziwny, ale właśnie przez to ciekawy. :wink: :)
„Dorosłe dzieci mają żal
Za kiepski przepis na ten świat!
Dorosłe dzieci mają żal
Że ktoś im tyle życia skradł...”
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Witam na naszym cudownym forum :ciasto: :ciasto: :D
Czuj się tutaj jak u siebie :) .

Nie rozumiem, jak można kogoś zmuszać do seksu. Seks to obowiązek?! To jest chore!!! Przecież to, czy chcesz współżyć zależy TYLKO od Ciebie i nikt nie ma prawa wymuszać tej decyzji. Ja bym tego faceta zostawiła już dawno. Cóż, męża Ci niepogratuluję, ale cierpliwości tak.
Może trochę za ostro napisałam, ale zdenerwowałam się :x .
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
zebra12
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 10 cze 2007, 08:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: zebra12 »

Dlatego właśnie chcę się rozwieść. Ale wiem, że nie będzie to łatwe ze wględu na dzieci. Tymczasem on mnie wciąż sznatażuje, że skoro ja chcę od niego pieniądze ( na dzieci tylko, gdyż sama pracuję) to muszę coś mu dac w zamian, wykazac się i inne takie. Wiadomo o co mu chodzi. Jak ja to mam przed sądem powiedzieć? Kilka razy mnie zgwałcił. do tego szantaż był zawsze na porządku dziennym. Może stąd taka awersja do seksu, nienawisc do męża i niechęć do rodu męskiego? Dopiero na tym forum odkryłam, że są faceci, którym nie zlaeży tylko na seksie. Szczerze mówiąc myślałam, że takich nie ma. I uważałam wszystkich za zwierzęta kierujące się tylko chucią. Uważałam, że noworodki płci męskiej należy od razu kastrować!
Chyba przesadziłam!
dziwak
młodASek
Posty: 27
Rejestracja: 28 maja 2007, 08:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziwak »

zebra12 pisze:Uważałam, że noworodki płci męskiej należy od razu kastrować!
Chyba przesadziłam!
Chyba napewno. Kastrować trzeba tylko takich co gwałcą.
Awatar użytkownika
Magda
bASyliszek
Posty: 1112
Rejestracja: 1 sty 2007, 18:26
Lokalizacja: Gotei13/Seireitei/Soul Society
Kontakt:

Post autor: Magda »

Zebra12, nie dziwię Ci się, pewnie sama bym tak uważała.
Co do sądu, myślę, że możesz powiedzieć to, co nam napisałaś, tzn. że mąż Cię szantażuje, oczekuje wzamian za dane na dzieci pieniądze seksu, gwałcił Cię. Jak najszybciej się rozwiedź i postaraj się o prawo do opieki nad dziećmi, bo jak szantażysta i gwałciciel może być wzorem dla dzieci. Z drugiej strony jednak uwolnij się od tej nienawiści do mężczyzn (chociaż Twojego męża ciężko mi nazwać mężczyzną), bo dzieci na tym mogą ucierpieć.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w boju o wolność! :)
Obrazek
Obrazek
Waheguru Ji Ka Khalsa!
Waheguru Ji Ki Fateh!
Awatar użytkownika
DZIEWICA8
zarASek
Posty: 1874
Rejestracja: 6 paź 2006, 09:33
Lokalizacja: z Lublina

Jestem tu nowa!

Post autor: DZIEWICA8 »

Nie obwiniaj się zebro12. Po prostu trafiłaś na wyjątkowo złego człowieka. Uwolnij się od niego jak najszybciej, bo potem może być coraz gorzej i trudniej. A utrzymywanie dzieci jest jego "psim obowiązkiem" po prostu jako rodzica i on nie ma prawa niczego żądać w zamian, ani od nich, ani od Ciebie. Najlepiej byłoby się rozwieść i żądać od niego płacenia alimentów.
Tak, to jest naprawdę przerażające, że w XXI wieku, w kraju, który uważa się za katolicki i religijny oraz cywilizowany, demokratyczny i przestrzegający praw człowieka kobiety są wciąż traktowane jak gorszy rodzaj człowieka przeznaczony wyłącznie do rodzenia dzieci i zaspakajania prymitywnych męskich żądz! . :evil: :evil: :evil: Nie dajmy się im dziewczyny!!!!!!!!!
DZIEWICA8
"Boże, daj mi pogodę ducha, abym godziła się z tym, czego zmienić nie mogę,
odwagę, abym zmieniała to, co zmienić mogę, i mądrość, abym zawsze potrafiła
odróżnić jedno od drugiego."

DZIEWICA8
ODPOWIEDZ