Hello

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
justlikethis916
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 18 lip 2019, 10:40

Hello

Post autor: justlikethis916 »

O swojej aseksualności wiem właściwie od okresu dojrzewania, tylko była to długą drogą by zrozumieć co to jest i jak sie nazywa itd. Oprócz tego jestem osoba transpłciową, w zakresie. Mam też rys borderline. Ogólnie pomysł na forum to zalecenie terapeutki bym znalazł jakąś grupę w której bym sie odnalazł, znalazł znajomych. Mimo 10 lat terapi , dopasowaną terpię przechodzę dopiero od z 6 miesięcy i ogólnie jest cieżko ale staram sie walczyć. Moja pasją jest gotowanie, tanieć oraz malowanie modeli ale największa radość przynosi mi rozmawianie z ludzmi, poznawanie, wiec mam nadzieję że znajdę tu jakieś ciekawe osoby. jestem na 2 roku studiów magisterskich, mieszkam w gdańsku, jestem wielotematyczny. Odnośnie seriali jestem dosyć wybiurczy i nie mam jakieś konkretnego typu , lubie mr sunsjine, netflixowe seriale marvela, good place. to tak w ogromnym skrucie, więc zapraszam do kontaktu
Naberius
łASuch
Posty: 158
Rejestracja: 4 gru 2018, 13:53
Lokalizacja: Nieopodal miasta Królów Polskich
Kontakt:

Re: Hello

Post autor: Naberius »

Witaj na forum :ciasto:

Z pewnością znajdziesz tu kilka ciekawych osób, z którymi warto pogadać.
justlikethis916 pisze: 21 lip 2019, 19:11 [...]ogólnie jest cieżko ale staram sie walczyć.
Mogę jedynie życzyć dalszej wytrwałości :D
Nie jestem mówcą
Jedynie słuchaczem i obserwatorem


"Did I ever tell You the definition of Insanity?"
Fatum
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2019, 19:47

Re: Hello

Post autor: Fatum »

Cześć. Czuj się tu dobrze.
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Hello

Post autor: BlackCherry »

Hej miło że jesteś na pewno kogoś ciekawego tu znajdziesz
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Hello

Post autor: Nemek »

Witaj na forum :mrgreen:
Mam nadzieję, że się tu odnajdziesz, miło, że dołączyłeś.
Powodzenia w życiu i nie poddawaj się :D
ODPOWIEDZ