Witam, witam

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
MarryB
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2019, 16:53

Witam, witam

Post autor: MarryB »

Hej, mam na imię Maria. Mam 28 lat i jestem z Poznania. Lubię czytać książki z gatunku fantastyki, fikcji historycznej i sztuki. W wolnym czasie uczę się języków obcych, szukam nowych zespołów muzycznych do słuchania i opiekuję się dwoma rozchwianymi emocjonalnie kotami. Mam do siebie duży dystans, ponieważ mało w życiu osiągnęłam, nie straszne są mi również porażki, bo doświadczam ich praktycznie codziennie, w każdej dziedzinie życia.

Pomyślałam, że tu zajrzę i spróbuję poszerzyć moje grono znajomych o ludzi, którzy może mają podobne doświadczenia do mnie.
BlackCherry
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:47

Re: Witam, witam

Post autor: BlackCherry »

Witam witam
Awatar użytkownika
Aleyna
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2019, 19:51

Re: Witam, witam

Post autor: Aleyna »

Witaj na forum :)
Po tym co napisałaś wydaje mi się, że jesteśmy do siebie podobne, więc jeżeli chcesz to możesz do mnie później napisać (żeby wysyłać wiadomości trzeba mieć minimum 5 postów, więc jeszcze trochę) :D
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Witam, witam

Post autor: Nemek »

Witaj :mrgreen:
Brent40
gimnASjalista
Posty: 15
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam, witam

Post autor: Brent40 »

Cześć, witamy, bardzo ciekawe zainteresowania :D
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: Witam, witam

Post autor: Rosomak »

Witaj! :D Wyszukujesz zespoły muzyczne jakiegoś szczególnego gatunku czy bardziej ogólnie?
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: Witam, witam

Post autor: jara135 »

Witaj wsrod asow ,napisz wiecej o sobie :) :welcome:
MarryB
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 31 lip 2019, 16:53

Re: Witam, witam

Post autor: MarryB »

Rosomak pisze: 4 sie 2019, 21:00 Witaj! :D Wyszukujesz zespoły muzyczne jakiegoś szczególnego gatunku czy bardziej ogólnie?
Kiedyś słuchałam bardziej mocniejszych zespołów (Behemoth, Mayhem) teraz jakoś bardziej interesuje mnie muzyka folkowa, soundtracki, ale jeśli coś mnie zainteresuje z innych gatunków, to również chętnie poszperam, posłucham :)
jara135 pisze: 9 sie 2019, 17:36 Witaj wsrod asow ,napisz wiecej o sobie :) :welcome:
Hej, :) Nie wiem co więcej dodać. Na co dzień pracuje w firmie energetycznej, a po pracy staram się wychodzić z mieszkania jak najczęsciej, żeby nie zdziczeć i nie zostać osowiałą starą panną z dójką kotów ;)
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: Witam, witam

Post autor: jara135 »

Marry B napisz do mnie na maila podanego w moim ogłoszeniu szukam partnerki ,nie masz jeszcze wiadomości prywatnych brakuje Ci 3 postów .Chciałbym porozmawiac prywatnie_😉
Awatar użytkownika
BardzoLittle
mASełko
Posty: 135
Rejestracja: 3 paź 2017, 23:01

Re: Witam, witam

Post autor: BardzoLittle »

Hej Marysiu. :D
Mówią "Szukajcie aż znajdziecie", także szukam takiej, która lubi się przytulać. :)
ODPOWIEDZ