No heej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Maggie
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 2 sie 2019, 06:58

No heej

Post autor: Maggie »

Witam wszystkich, z tej strony Maggie, lat 22, chwilowo z Warszawy, docelowo skądkolwiek, gdzie akurat będę szczęśliwa... W wolnym czasie niemla mieszkam w teatrach, lub słucham OCR ze spektakli, których jeszcze nie miałam szansy zobaczyć. Uwielbiam dobrą herbatkę, ciekawe dyskusje o życiu i śmierci i pieczenie ciast (hihi), ostatnio pokochałam salsę.
Forum znalazłam trochę przez przypadek, więc pomyślałam, że szybciutko się przedstawię, w drodze do mojego kochanego korpo. Mam nadzieję poznać tu dużo super ludzi ^^
Miłego dzionka życzę!
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: No heej

Post autor: jara135 »

Hej,tez uwielbiam rozmowy o zyciu i śmierci ,ogladam różne na te tematy dokumenty ,hobby jak moje różne herbatki ,wszystkie wynalazki nawet indyjskie 😃pieke tez ciasta ,na razie dwa ,myślę ze wystarczy na początek. :ciasto: :welcome:
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: No heej

Post autor: Rosomak »

Hej! :D Też lubię pić różne dobre herbatki oraz rozmawiać o życiu i śmierci. Tańczyć również lubię, chociaż nigdy nie byłem w tym dobry i dość długo już tego nie robiłem (nie licząc wesel); traktuję to tylko jako zabawę. Od czasu do czasu zdarza mi się upiec ciasto, czasem nawet wychodzi!
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: No heej

Post autor: Nemek »

Witaj! :mrgreen:
ODPOWIEDZ