Cześć

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
ba001sia
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 1 sie 2019, 15:47

Cześć

Post autor: ba001sia »

Cześć wszystkim :piwo:
Chciałam się na początek przywitać :) Już jakiś czas przyglądałam się temu forum ale dopiero wczoraj odważyłam się zarejestrować :rozowe:
Jakiś czas temu obejrzałam odcinek 7 metrów pod ziemią o osobach aseksualnych i wzięło mnie na poszukiwanie informacji i tak tutaj trafiłam.
Quod scimus, gutta est, ignoramus mare
Awatar użytkownika
jara135
ASiołek
Posty: 69
Rejestracja: 4 lut 2019, 18:59

Re: Cześć

Post autor: jara135 »

Czesc. :ciasto: napisz 5 postów to odblokujesz wiadomości prywatne 😉.Czy mogę Cie trochę bliżej poznać? jaroslaw1577@gmail.com
Awatar użytkownika
Rosomak
ASiołek
Posty: 79
Rejestracja: 1 cze 2019, 07:50

Re: Cześć

Post autor: Rosomak »

Witaj! :D Ciekawe; ja nigdy nie widziałem żadnego filmu czy programu na temat osób aseksualnych. Kiedy zacząłem się zastanawiać nad swoją (a)seksualnością, informacje brałem z Internetu i tylko w formie pisemnej (ale tak już ze mną jest: wolę przeczytać niż objerzeć czy posłuchać).
Awatar użytkownika
ba001sia
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 1 sie 2019, 15:47

Re: Cześć

Post autor: ba001sia »

W sumie to już od dawna wiedziałam że z moją seksualnością coś nie tak, ale jakoś wcześniej nie przyszło mi do głowy że może jest jakieś forum z osobami które mają podobnie do mnie :)
A program 7 metrów... często oglądam i akurat trafiłam na odcinek o aseksualiźmie. Potem google i tak tutaj trafiłam :)
Dzięki za informację o tych 5 postach, jakoś mi to umknęło, myślałam że ogólnie tutaj nie ma prywatnych wiadomości.
Quod scimus, gutta est, ignoramus mare
Awatar użytkownika
Wariat123
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 23 maja 2019, 18:21

Re: Cześć

Post autor: Wariat123 »

Napisz o sobie coś więcej :mrgreen:
Wroclaw 22 lata. Chętnie poznam fajną dziewczynę :D
Nemek
ASiołek
Posty: 94
Rejestracja: 31 mar 2019, 21:47

Re: Cześć

Post autor: Nemek »

Hej :mrgreen:
Też po raz pierwszy spotkałam się z pojęciem aseksualizmu na 7 metrów pod ziemią. Choć sam wywiad nie przypadł mi bardzo do gustu (chodzi mi raczej o wypowiedzi tej pani, tylko zaznaczam, nie o nią, ale o niektóre jej wypowiedzi), to dzięki niemu tu trafiłam :D
Awatar użytkownika
ba001sia
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 1 sie 2019, 15:47

Re: Cześć

Post autor: ba001sia »

Ja w sumie też zachwycona tym odcinkiem 7 metrów pod ziemią nie byłam. Jest sporo różnych kwestii z którymi się nie zgadzałam ale przynajmniej pojęcie aseksualizmu mogło dotrzeć do większej grupy odbiorców.
Tak jak pisałam już we wcześniejszym komentarzu już od paru dobrych lat wiem że z moją strefą seksualną coś nie tak, ale jakoś wcześniej nie czułam potrzeby poszukania osób takich jak ja.
Przez pewien czas myślałam że może jestem les - bo z facetami mi nie wychodziło. Przynajmniej w sensie jak miało dojść do czegoś więcej :wink:
W końcu stwierdziłam że po prostu nie mam ochoty na seks ani z kobietami ani z facetami.
A coś więcej o mnie - kobieta, 30 na karku, choć czuję się dużo, dużo młodziej. Zafascynowana górami, choć morze i mazury też mają swój urok. Moim marzeniem jest dłuższa wycieczka do Norwegii, tak żeby trochę pozwiedzać i nasycić oczy widokami :D
Uwielbiam placki ziemniaczane.
Uwielbiam fotografię makro - przez spory okres czasu moimi modelami były robaczki, kwiatuszki i inne maluchy. Niestety ostatnio nie mam czym się bawić, bo sprzęt mi padł.
Lubię się czasami wciągnąć w jakiś serial.
Quod scimus, gutta est, ignoramus mare
Awatar użytkownika
Silva
ASiołek
Posty: 66
Rejestracja: 15 sty 2019, 18:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Cześć

Post autor: Silva »

Witaj na forum :) ja w sumie swoje wejście na te stronę również zawdzięczam kanałowi 7mpz. Obejrzałam filmik o aseksualności, zaczęłam czytać i przegladac kolejne materiały o tym i nagle stwierdziłam że to o mnie. Także jak widać 7mpz tym odc nie tylko tłumaczy innym, ale i łączy samych zainteresowanych tematem :D
Książki są lustrem: widzisz w nich tylko to, co już masz w sobie.
ODPOWIEDZ