Dobry :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
adnar86
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 6 kwie 2020, 00:46

Dobry :)

Post autor: adnar86 »

Cześć wszystkim,

Widuję komentarze, że na tym forum jest coraz mniej ludzi, ale co mi szkodzi by tu dołączyć? Nie znam zresztą żadnego innego miejsca by poznać kogoś, kto identyfikuje się jako osoba aseksualna (i nie mówię tu tylko o związku, ale chociażby o zwykłym koleżeństwie czy przyjaźni).

No to coś może o sobie napiszę: na imię mi Adam, lat mam jeszcze 33 (w maju nastąpi przestawienie o rok do przodu :) ), więc ani to stare, ani młode :) Mieszkam w Warszawie.

Śmiesznie to pisać, ale chyba dopiero niedawno udało mi się dowiedzieć kim właściwie jestem i jestem z tego powodu mega szczęśliwy. Miałem ku temu pewne przemyślenia na przestrzeni ostatnich kilku lat, ale chyba teraz to już pewność. Na ten moment (może po dalszej edukacji mi się to zmieni) uważam się za osobę aseksualną, ale biromantyczną. A to dlatego, że byłem w 3 krótkich związkach (2 z mężczyznami i 1 z kobietą), które nie wypaliły z chyba wiadomych przyczyn :)

Myślę, że nie ma co pisać więcej, chętnie się poudzielam na forum - to mnie poznacie trochę.

PS. Ostatni raz pisałem na forum jakieś 10 lat temu, w dobie Facebooka to takie rzeczy chyba znacznie straciły na popularności.

A teraz zmykam spać, wszystkiego dobrego czytającym i zdrowia przede wszystkim!
Razor
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 31 gru 2019, 01:55

Re: Dobry :)

Post autor: Razor »

Witam Panie Adamie. :)
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2020, 21:08 przez Razor, łącznie zmieniany 1 raz.
cranace
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 12 lut 2020, 21:26

Re: Dobry :)

Post autor: cranace »

Witaj, miło widzieć nową twarz na forum :)
Na forum na szczęście jest jeszcze troche życia, może się rozrusza bardziej jak ktoś nowy się pojawi.
Super, że poznałeś siebie. Nie jesteś jedynym ASem.
adnar86
bobASek
Posty: 4
Rejestracja: 6 kwie 2020, 00:46

Re: Dobry :)

Post autor: adnar86 »

Dzięki za miłe powitanie. Wieczorem sobie poprzeglądam forum i pewnie się trochę powypowiadam w tematach, a teraz wracam do pracy :)
Sung Deok Mii
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:04

Re: Dobry :)

Post autor: Sung Deok Mii »

Cześć Adam :)
ODPOWIEDZ