Dzień dobry bardzo :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Brak_Koncepcji
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 17:37

Dzień dobry bardzo :)

Post autor: Brak_Koncepcji »

Witam wszystkich bardzo serdecznie,

Dołączyłam do grona Forumowiczów, ponieważ od jakiegoś czasu mam podejrzenia, że znajduję się w spektrum aseksualizmu. W chwili obecnej nie wykluczam jeszcze zaburzeń hormonalnych - jestem w trakcie badań - ale na razie wszystko wskazuje jednak na AS. To odkrycie wprawiło mnie w niemałe zdumienie, bo dotychczas zawsze przekonywałam samą siebie, że po prostu nie zaszedł jeszcze jakiś czynnik, który w końcu obudzi we mnie pożądanie. Teraz wygląda na to, że jednak się oszukiwałam.

Na razie oczy mam jeszcze nie całkiem otwarte - raczej półprzymknięte - ale pierwszym wydarzeniem, które mi uświadomiło, że coś może być na rzeczy, była lektura artykułu poświęconego pewnej książce - konkretnie jest to książka "Aseksualność. Czwarta orientacja" Anny Niemczyk. Drugim - lektura samej książki. A trzecim lektura wielu historii, przytoczonych na tym forum.

Bardzo się cieszę, że istnieje w Polsce społeczność, z którą się mogę w tym zakresie identyfikować i która m podobne doświadczenia.
CaptainPlanet
ASiołek
Posty: 61
Rejestracja: 3 paź 2019, 21:15

Re: Dzień dobry bardzo :)

Post autor: CaptainPlanet »

Witaj :D
Awatar użytkownika
Kamilos
ciAStoholik
Posty: 301
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Dzień dobry bardzo :)

Post autor: Kamilos »

Hej🤓
Licho
gimnASjalista
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2020, 21:36

Re: Dzień dobry bardzo :)

Post autor: Licho »

Siemanko! :D
ODPOWIEDZ