Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
Sorvina
przedszkolASek
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2020, 18:18
Lokalizacja: Wrocław

Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: Sorvina »

Hej wszystkim~
Nazywam się Daria, 23 lata, obecnie przesiaduję głównie we Wrocławiu, gdzie studiuję, choć w święta i wakacyjne przerwy można mnie złapać w rodzinnym mieście – Radomiu ( tak, mamy legendarne lotnisko, z którego nic nie lata).
Na forum trafiłam dosłownie kilka minut temu, gdyż jestem w trakcie czytania książki A. Niemczyk „Aseksualność – czwarta orientacja”.
Bycie Aską podejrzewałam już od dłuższego czasu, ale wreszcie postanowiłam bardziej zagłębić się w temat i upewnić czy to na pewno to (biromantyczność okazała się bardzo niepomocna po drodze w szukaniu tej mojej właściwej orientacji).
Uwielbiam fantastykę (zarówno książki, filmy i seriale), czasem ciągnie mnie też do sci-fi i jakichś historyczno-kostiumowych klimatów; grywam w gry komputerowe, planszowe, a także fabularne RPG. Interesuję się cosplayem – chociaż wciąż uczę się szyć i szukam motywacji do pracy, najlepiej w formie drugiej osoby, z którą mogłabym robić postaci z tych samych serii. Przez jakiś czas bawiłam się improwizacją i chętnie kiedyś do tego wrócę. Mam słabość do rzadko używanych języków jak maoryski (którego nawet zaczęłam się uczyć) czy farerski.
A no i kocham pingwinki! Pingwinki są bardzo ważne! Znaczy, wszystkie zwierzęta i rośliny są ważne… ale pingwinki mają specjalne miejsce w moim serduszku ;)
I walk alone, beside myself / Nowhere to go / My flesh and bone / This part of me / The seeds I've sewn
Obrazek
cranace
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 12 lut 2020, 21:26

Re: Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: cranace »

Witaj na forum, mam nadzieje że będziesz się tutaj dobrze czuła.
Libra

Re: Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: Libra »

Hello :ciasto:
Awatar użytkownika
Fru
młodASek
Posty: 22
Rejestracja: 12 sie 2020, 18:46

Re: Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: Fru »

Hejka!
Pingwiny są super! Chociaż ja od kilku lat jestem Team Lamy :)
Jest dobrze, póki jest tętno. A jak go nie ma, to też jest dobrze. Bo jest spokój.
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 298
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: Kamilos »

Hejo :ciasto: :kawa:
Everything
ASiołek
Posty: 56
Rejestracja: 10 lis 2019, 22:01

Re: Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: Everything »

Witaj serdecznie :ciasto:
Fatum
gimnASjalista
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2019, 19:47

Re: Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: Fatum »

Hej. Fajnie, że ostatnio widzę tu jakoś więcej ludzi w podobnym wieku do mojego. Obyś czuła się tu dobrze i poznawała fajnych ludzi.
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: Mikenoge »

Witaj!
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Awatar użytkownika
Elżunia
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 12 sie 2020, 11:03

Re: Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: Elżunia »

Hejo :ciasto:
Awatar użytkownika
Magdalena_
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 20 lut 2021, 21:36
Lokalizacja: Gliwice

Re: Kłaniam się nisko, rączki całuję :D

Post autor: Magdalena_ »

Witaj 😊
ODPOWIEDZ