Cześć forumowicze!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
boguniemia
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 9 gru 2020, 15:27
Lokalizacja: Warszawa

Cześć forumowicze!

Post autor: boguniemia »

Dołączyłam do forum wczoraj, głęboko wnikając w różne wątki. Cieszę się, że jest w polskim internecie przestrzeń do rozmów dla osób, które nie czują się komfortowo w przeseksualizowanym świecie.

Mam 24 lata, wciąż studiuję polonistykę, powoli szykuję się do pisania pracy magisterskiej, w kręgu moich zainteresowań jest kultura polska, przede wszystkim po 1989 roku. Za chwilę stuknie mi 9 lat z moim wspaniałym aseksualnym (demiseksualnym) partnerem, który jest także moim najlepszym przyjacielem. Sama nie wiem jak się identyfikować - nie lubię typowej tematyki seksu w przestrzeni publicznej, jednak dużo czytam na te tematy jeśli chodzi o dyskurs naukowy. Nie czuję pociągu do kobiet, jednak zawsze moją uwagę zwracali (długowłosi) mężczyźni, jak kiedyś zdarzyło mi się powiedzieć siostrze (która również się utożsamia jako As) "jak widzę takiego na ulicy to nie myślę o nas w łóżku, prędzej na bliskim, emocjonalnym spędzaniu wolnego czasu razem". Zawsze stroniłam od kontaktów fizycznych w relacjach koleżeńskich. Eksploruję forum po to aby się upewnić, po której strony barykady się znajduję.

Mój partner ma potrzebę odreagowania napięcia seksualnego, jednak on odnajduje się w swoim niszowym fetyszu, dzięki czemu w naszej relacji nie ma presji na ten typ kontaktów. Nigdy nie podobały mu się kobiety ani mężczyźni, ogólnie na mało kogo zwracał w swoim życiu uwagę, bo ma wiele pasji. Ja nie mam takich potrzeb, dlatego nie wiem czy moje podejście znajduje się na spektrum aseksualizmu. Postrzegam się za to za osobę romantyczną, bo jednak moje zainteresowanie pięknem innych ludzi jest ogromne. Uwielbiam na ich patrzeć, zachwycać się, podziwiać.

Jeśli ktoś chciałby się przyjrzeć mojemu przypadkowi i podzielić się swoją opinią po wielu latach doświadczenia w kręgu Asów - komentarze są wasze.

Mam nadzieję, że moja aktywność na tym forum nie ograniczy się jedynie do tego postu, bo niestety mam tendencję do porzucania tego typu mediów.

Życzę wszystkim miłego dnia! :D
Ostatnio zmieniony 10 gru 2020, 21:04 przez boguniemia, łącznie zmieniany 1 raz.
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Cześć forumowicze!

Post autor: Dolly »

Witamy! :)
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 320
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Cześć forumowicze!

Post autor: Nautilus1992 »

Ciekawy, interesujący powitalny post. Byłoby mi bardzo miło czytać Twoje kolejne wypowiedzi, jeśli zechciała byś je tutaj zamieścić. :)
Witamy! :ciasto:
Ostatnio zmieniony 11 gru 2020, 03:26 przez Nautilus1992, łącznie zmieniany 1 raz.
msv

Re: Cześć forumowicze!

Post autor: msv »

Nautilus1992 pisze: 10 gru 2020, 22:16 Ciekawy, interesujący powitalny post. Było by mi bardzo miło czytać Twoje kolejne wypowiedzi, jeśli zechciała byś je tutaj zamieścić. :)
Witamy! :ciasto:
Takie byki przed polonistką? Wstyd!
Nautilus1992
ciAStoholik
Posty: 320
Rejestracja: 6 wrz 2017, 01:57

Re: Cześć forumowicze!

Post autor: Nautilus1992 »

msv pisze: 10 gru 2020, 23:44 Takie byki przed polonistką? Wstyd!
Już poprawiłem. Sorry :P
majka88

Re: Cześć forumowicze!

Post autor: majka88 »

Hej, też jestem z Warszawy. Możemy się poznać. Również studentka.
SURFAKTANT
młodASek
Posty: 24
Rejestracja: 3 gru 2020, 00:54

Re: Cześć forumowicze!

Post autor: SURFAKTANT »

Hejka ;D
muminek
pASibrzuch
Posty: 221
Rejestracja: 19 sty 2021, 00:15
Lokalizacja: 3miasto

Re: Cześć forumowicze!

Post autor: muminek »

msv pisze: 10 gru 2020, 23:44
Nautilus1992 pisze: 10 gru 2020, 22:16 Ciekawy, interesujący powitalny post. Było by mi bardzo miło czytać Twoje kolejne wypowiedzi, jeśli zechciała byś je tutaj zamieścić. :)
Witamy! :ciasto:
Takie byki przed polonistką? Wstyd!
Spostrzegawcza bestia ^^
'' Na pustyni jest się trochę samotnym. ..."
ODPOWIEDZ