Im więcej czytam tutaj...

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
rafrac
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2021, 12:54

Im więcej czytam tutaj...

Post autor: rafrac »

... tym bardziej jestem przekonany, że to miejsce dla mnie. Podobne historie, dylematy i doświadczenia. Dzień dobry czy tam wieczór, miło mi Was poznać :)
Północno-zachodni kawałek kraju, dokładniej pogranicze lubuskiego i zachodniopomorskiego to miejsce w którym żyje od 9 lat, wcześniej Beskid Niski, Kraków, Górny Śląsk... trochę tego było. Trudno się odnaleźć w świecie, który funkcjonuje nieco inaczej, sami o tym chyba dobrze wiecie. Jeszcze trudniej mając w perspektywie samotność, ale nie musi tak chyba być? Rodzina? Chciałbym bardzo, choć nie wiem czy nie za późno, 47 lat (choć czuje się na 27) ;) Próbowałem. Spełniałem się w każdej roli z satysfakcją, oprócz tej jednej...
Odpuściłem spotykanie się, szukanie kogokolwiek czy to w realu, czy na portalach randkowych (swoją drogą czy macie jakies doświadczenia?). Sporo się zmieniło po wizycie u seksuologa w zeszłym roku. Nie wdając się w szczegóły, powoli zrzucam z siebie poczucie winy i próbuje zaistnieć. Przygotowuje się do prowadzenia vloga podróżniczego. Skończyłem co prawda wyższą szkołę filmową, ale nie miałem okazji pracować w zawodzie. Więc stwierdziłem, że wyprodukuje sobie film sam, będąc producentem, scenarzystą, aktorem, kompozytorem, montażystą itd... Jeśli ktoś ma podobne zainteresowania, to będzie blisko. Jeszcze bliżej, jeśli lubi naturę, las, jeziora, wędrówki rowerowe ze spaniem na dziko pod namiotem, spływy kajakowe itd. Ważne, bo "wypoczynek" polegający na dwóch tygodniach leżenia na plaży nad morzem wśród tłumów bywał dla mnie koszmarem.
Chętnie odpowiem na pytania, jeśli jakieś macie. I pozdrawiam z leśniczówki, w której mieszkam tudzież sernikiem częstuje :ciasto:

Aaaa na imie mam Rafał :)
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Im więcej czytam tutaj...

Post autor: Dolly »

Witamy na naszym skromnym forum. :)
Nezumi
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2021, 13:41

Re: Im więcej czytam tutaj...

Post autor: Nezumi »

Cześć, bardzo fajny opis :)
alicja_cz
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 7 lut 2021, 22:28

Re: Im więcej czytam tutaj...

Post autor: alicja_cz »

Hej! :)
Awatar użytkownika
Elżunia
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 12 sie 2020, 11:03

Re: Im więcej czytam tutaj...

Post autor: Elżunia »

Hejo :D proszę ciastko i kawa :ciasto: :kawa:
rafrac
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2021, 12:54

Re: Im więcej czytam tutaj...

Post autor: rafrac »

Dolly pisze: 21 lut 2021, 19:52 Witamy na naszym skromnym forum. :)
Forum skromne, ale widzę że ktoś tu jednak zagląda. Przymierzałem się już kiedyś, ale wydawało mi sie że to pustynia będzie. A jednak są tacy ludzie, miło mi tym bardziej :)
Awatar użytkownika
Makoto
łASuch
Posty: 153
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:26
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Re: Im więcej czytam tutaj...

Post autor: Makoto »

Siemka :) Zaciekawił mnie ten vlog, którego chcesz prowadzić. Jak zaczniesz coś wrzucać, to daj cynk, chętnie pooglądam.
Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie
jasny jest lot sokoła.

Ursula Kroeber Le Guin Pieśń o stworzeniu Éa (Czarnoksiężnik z Archipelagu)
rafrac
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2021, 12:54

Re: Im więcej czytam tutaj...

Post autor: rafrac »

Makoto pisze: 4 mar 2021, 20:57 Siemka :) Zaciekawił mnie ten vlog, którego chcesz prowadzić. Jak zaczniesz coś wrzucać, to daj cynk, chętnie pooglądam.
Są dopiero trzy odcinki, ciągle się uczę a teraz właśnie robię zdjęcia do kolejnych i przerwa. Materiał jest już na kilkanaście następnych, także od września już będą ukazywać się regularnie. Zapraszam i miłego oglądania i subskrybowania :)

"wodny wagabunda" na youtube
https://www.youtube.com/channel/UCThW-8 ... xRBx17R0zQ
Awatar użytkownika
majka88
młodASek
Posty: 26
Rejestracja: 21 wrz 2022, 14:08

Re: Im więcej czytam tutaj...

Post autor: majka88 »

Hej, chętnie poznam
ODPOWIEDZ