Dzień dobry wszystkim.

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
CathDiva
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2021, 00:54
Lokalizacja: Kraków

Dzień dobry wszystkim.

Post autor: CathDiva »

Hej wszystkim.
Skoro już tu jestem to postanowiłam się z Wami przywitać. Wiedziałam o tym forum od długiego czasu, ale jakoś nigdy nie założyłam konta. Nie przemawiała do mnie forma zupełnej anonimowości wśród ludzi, braku zdjęć, imion, informacji. Ale stwierdziłam kilka dni temu, że czemu by nie spróbować? Ostatecznie nie wiem co z tego wyjdzie, ale przynajmniej będę miała takie doświadczenie w swojej „karierze”!
A więc miło mi poznać was wszystkich. Mówią na mnie Kot i mam 26 lat. Obecnie mieszkam w Krakowie. Jestem osobą aseksualną biromantyczną i choć nie zawsze nazywam to tak szczegółowo (bo jakoś nie czuję potrzeby), ze swojej orientacji zdałam sobie sprawę już lata temu. :3 Myślę, że pomocny był w tym fakt, że seksualnością interesuje się od 13 roku życia. Z wykształcenia jestem pedagogiem i edukatorem seksualnym.
Uwielbiam koty (szok i niedowierzanie), modyfikacje ciała, muzykę, teksty utworów muzycznych, pisanie i książki. Kocham także szeroko rozumianą edukację seksualną, psychologię i resocjalizację. Ach, no i mam dwa koty!
Niezależnie od tego czy zostanę tu na dłużej czy jednak nie - miło mi was poznać! :serce:
Cath.
Awatar użytkownika
Elżunia
mASełko
Posty: 109
Rejestracja: 12 sie 2020, 11:03

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: Elżunia »

Hej miło cię powitać na forum :D proszę kawa i ciastko ☕️🍰
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: Mikenoge »

Witam!
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Awatar użytkownika
CathDiva
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2021, 00:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: CathDiva »

Dziękuje za miłe przywitanie! :serce: :serce:
Cath.
noguris

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: noguris »

Witaj na forum! :ciasto:

Zapraszamy również na serwer discord, gdzie obecnie nieco bardziej "żyjemy" niż na forum :) Link w dziale Spotkajmy się.
Awatar użytkownika
Makoto
łASuch
Posty: 153
Rejestracja: 27 sty 2021, 19:26
Lokalizacja: Sochaczew
Kontakt:

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: Makoto »

Cześć :)
Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie
jasny jest lot sokoła.

Ursula Kroeber Le Guin Pieśń o stworzeniu Éa (Czarnoksiężnik z Archipelagu)
Krakowianka
młodASek
Posty: 23
Rejestracja: 29 paź 2020, 19:23

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: Krakowianka »

Cześć! Również jestem z Krakowa. Witaj na forum :D
Awatar użytkownika
wakahisa
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2021, 18:17
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: wakahisa »

Witam Cię! Jeju, w tym poście widzę, jakby mnie ktoś opisał prawie w 100%. Aż mi się dziwnie zrobiło!
Awatar użytkownika
CathDiva
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2021, 00:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: CathDiva »

wakahisa pisze: 16 mar 2021, 00:12 Witam Cię! Jeju, w tym poście widzę, jakby mnie ktoś opisał prawie w 100%. Aż mi się dziwnie zrobiło!
O, czyli nie jestem sama! Tym bardziej mi miło. Rozumiem, że mówisz o zainteresowaniach? Widziałam u Ciebie chociażby piercing na profilu :koala:
Cath.
Awatar użytkownika
wakahisa
starszASek
Posty: 47
Rejestracja: 12 mar 2021, 18:17
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: wakahisa »

CathDiva pisze: 16 mar 2021, 21:19
wakahisa pisze: 16 mar 2021, 00:12 Witam Cię! Jeju, w tym poście widzę, jakby mnie ktoś opisał prawie w 100%. Aż mi się dziwnie zrobiło!
O, czyli nie jestem sama! Tym bardziej mi miło. Rozumiem, że mówisz o zainteresowaniach? Widziałam u Ciebie chociażby piercing na profilu :koala:
Tak, dokładnie chodzi o zainteresowania. :3 Ostatnio nie mogę trafić na kogoś, kto by chociaż w części miał ze mną cokolwiek wspólnego. A tu pojawiasz się Ty i stąd zdziwienie. :3
Awatar użytkownika
CathDiva
młodASek
Posty: 28
Rejestracja: 5 mar 2021, 00:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Dzień dobry wszystkim.

Post autor: CathDiva »

wakahisa pisze: 21 mar 2021, 18:37
CathDiva pisze: 16 mar 2021, 21:19
wakahisa pisze: 16 mar 2021, 00:12 Witam Cię! Jeju, w tym poście widzę, jakby mnie ktoś opisał prawie w 100%. Aż mi się dziwnie zrobiło!
O, czyli nie jestem sama! Tym bardziej mi miło. Rozumiem, że mówisz o zainteresowaniach? Widziałam u Ciebie chociażby piercing na profilu :koala:
Tak, dokładnie chodzi o zainteresowania. :3 Ostatnio nie mogę trafić na kogoś, kto by chociaż w części miał ze mną cokolwiek wspólnego. A tu pojawiasz się Ty i stąd zdziwienie. :3

Ojej, naprawdę miło jest widzieć, że po tak krótkim czasie tutaj znalazł się już ktoś kto ma podobne combo zainteresowań. Szczególnie, że nie byłam od początku przekonana tak jak mówiłam do tego rodzaju forum pełnego anonimowych ludzi, a tu proszę! Jeśli chcesz to napisz na pw. :serce:
Cath.
ODPOWIEDZ