hi, hello

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Awatar użytkownika
nattandroses
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 8 cze 2021, 22:32
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: hi, hello

Post autor: nattandroses »

@EineKleineNachtmusik dzięki xd
:dancingdog:
Awatar użytkownika
nattandroses
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 8 cze 2021, 22:32
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: hi, hello

Post autor: nattandroses »

Dun Wodis pisze: 11 cze 2021, 17:24
Można powiedzieć, że kobieta "się puszcza", ale można też zadać pytanie dlaczego? Bo jest wyrachowana?
Tak z pamięci, bo nie mogę linka znaleźć:
- Rozwodzą się
- Pewnie ją zdradził. Jaja bym mu obcięła
- To ona zdradziła
- Widocznie sobie zasłużył.
Chyba właśnie się wpisałaś w ten dialog. Pewnie, że jak nie iskrzy to należy się rozstać. Chociaż zawsze można tez o dzieciach pomyśleć. Do pewnego wieku. Dla wielu kobiet rozwód to początek nowego udanego życia kosztem byłego męża. Zwykły rachunek zysków i strat pchnie wiele z pań ku takiej decyzji. Uwaga na wiek: około 45 lat. Nie mówię o patologii. Ziobro mówiąc ostatnio o zmianach w prawie alimentacyjnym użył stwierdzenia, że teraz wystarczy, że matka... To dopiero jest dyskryminacja. Azja to inna kultura. Pisząc o feministkach w Azji masz na myśli obie?
Wdym? W jaki dialog się wpisałam? W demonizowanie mężczyzn? Nigdzie nie napisałam, że facet pewnie sobie zasłużył. I dlaczego kobiety układają sobie życie kosztem byłego męża? Trochę nie nadążam za Twoją logiką. Jeśli ktoś zrobił Ci krzywdę, nie przenoś tego na innych.
Obie Azje? :?:
:dancingdog:
ODPOWIEDZ