Cześć, mogę cię zjeść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Kobula
bobASek
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:51

Cześć, mogę cię zjeść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Kobula »

Pisanie o sobie na forum to trochę hipokryzja, ale biorąc pod uwagę resztę postów, ja też to zrobię.

Mam na imię Kacper, mam 16 lat i jestem pewien swojej a seksualności równie co okrągłości ziemi (czyli bardzo, ale nie do końca).

Lubię czytać, ale nie książki fabularne, bo te nudziły mnie od zawsze, mam na myśli literaturę bardziej w stylu pogranicza psychologii i ogólnej nauki. Uczenie się samo w sobie sprawia mi nienaturalną radość, przez co przez niektórych jestem uznawany za dziwnego. Na szczęście nie jestem na tyle „anormalny”, żeby unikać kontaktu z ludźmi, choć zazwyczaj zamykam się w bezpiecznym gronie znajomych, to jak najbardziej lubię poznawać nowe osoby. Moim konikiem jest programowanie, interesuję się nim od 6 klasy szkoły podstawowej i dziś wydaję mi się, że posiadam dość wysokie jak na mój wiek umiejętności. Jestem wysoki, co w połączeniu z moją wagą, sprawia, że mocny powiew wiatru unosi mnie ku niebu. Mój ulubiony kolor to czarny co, mimo powszechnej opinii, nie sprawia, że jestem człowiekiem negatywnie nastawionym do wszystkiego i wszystkich.
Liczę na owocną współpracę <3
Awatar użytkownika
KaskayV
starszASek
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2021, 07:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć, mogę cię zjeść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: KaskayV »

Cześć! Też mam 16 lat. Jeśli chcesz się poznać to musisz napisać jeszcze 4 posty abym mógł napisać do Ciebie prywatnie :)
Cześć :D
Alicj1
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2021, 16:58

Re: Cześć, mogę cię zjeść? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Post autor: Alicj1 »

Cześć! Ja mam lat 15. Również lubię książki o podobnej tematyce i także lubię się uczyć. Choć to brzmi dosyć dziwnie, ale coś napisać trzeba. No i pewnie się spóźniłam.
ODPOWIEDZ