Heyka !

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Północ
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2021, 19:59

Heyka !

Post autor: Północ »

Cześć,

Wcale nie jestem z Północy :D Mieszkam na obrzeżach Wawy. To raczej moje małżeństwo zamieniło się ostatnio w krainę lodu :roll: Myślę, że moja Asowatość, trochę się do tego przyczyniła? Zaczęłam więc szukać ludzi, którzy rozumieją, że nie dla wszystkich życie kręci się wokół łóżka.
Czeka mnie droga przez piekło, którym jest rozwód. Rozglądam się więc za wszystkim, co mogłoby być trochę bardziej zabawne i relaksujące :)
Anonimowy

Re: Heyka !

Post autor: Anonimowy »

Zapraszam do głosowania viewtopic.php?f=13&t=8640
Awatar użytkownika
Kamilos
ciAStoholik
Posty: 301
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Heyka !

Post autor: Kamilos »

Hej,jeśli szukasz chłopaka asowatego to ja :D Napisz 5 postów to popiszemy na privie :wink: ,na powitanie częstują tutaj :ciasto: a ja :absinthe: :welcome:
Północ
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2021, 19:59

Re: Heyka !

Post autor: Północ »

Cześć,

Dziękuję za ciasteczko 🤩 Pycha ! Polityka też zacna 😎
Chłopaka na razie nie bardzo mogę szukać. Żebym nie wiem jak potrzebowała w tej chwili wsparcia :? Na dzień dzisiejszy mam przede wszystkim męża. Owszem, właśnie organizuję pozew rozwodowy. Na szali rozwodu może stać opieka nad naszą 10 letnią córeczką. Ta dziewczynka to cały mój świat. Nie zaryzykuję, żeby nie wiem ile siły mnie to kosztowało. A tak, poza nią, to mam prawie 40 lat i dużego, kudłatego psa :D
Dzięki za miłe powitanie :aniol:
Awatar użytkownika
MikAS_79
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 1 sie 2021, 20:37
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Heyka !

Post autor: MikAS_79 »

Cześć Północ :-D
Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, co w tej chwili jest Ci potrzebne.
Pójdę za przykładem Kamilos i przywitam Cię :wino: :wino: :wino: Ja właśnie sączę Merlot'a, w piątek o tej porze kieliszek wina to przyjemna przyjemność 8)
"Nie mogę przejmować się tym, co mówią inni. Innych jest wielu i każdy mówi coś innego"
Anonimowy

Re: Heyka !

Post autor: Anonimowy »

Napisz jeszcze 2 posty. Podzielimy się doświadczeniami na priv. Bardzo jestem ciekawy twojej historii. Sam mam ciekawą.
Północ
młodASek
Posty: 20
Rejestracja: 26 sie 2021, 19:59

Re: Heyka !

Post autor: Północ »

Chłopaki,

Dzięki za ciepłe przyjęcie :D Są takie momenty w życiu, w których ciepłe słowa mają niesamowitą moc 8)
A asowych historii, chętnie wysłucham. Na prawdę, fajnie wiedzieć, że to nie tylko mój świat sexem nie stoi :rozowe:
Nezumi.
ASiołek
Posty: 78
Rejestracja: 27 mar 2021, 17:17

Re: Heyka !

Post autor: Nezumi. »

Cześć :)
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Heyka !

Post autor: Mikenoge »

Witaj :D
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ