Cześć wszystkim

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Alicj1
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2021, 16:58

Cześć wszystkim

Post autor: Alicj1 »

Cześć wszystkim,
Jestem tu zupełnie nową osobą, więc, naturalnie, chciałam się przywitać. Nie chcę rozmawiać tylko o seksualności, bo już wszystko sobie przerobiłam, ale chcę poznać ludzi bez żadnych podtekstów. Pewnie wypadałoby napisać coś o sobie. Jeszcze kontynuuję naukę. Lubię fizykę kwantową i wszelkiego rodzaju nauki społeczne. Jestem osobą mocno introwertyczną i nie lubię rozmawiać o tzw głupotach. Ale w innych tematach sprawdzam się chyba dobrze😅
Dotty182
gimnASjalista
Posty: 10
Rejestracja: 4 wrz 2021, 04:36

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Dotty182 »

Hej hej! Witamy:) też nie mam tu za długiego stażu, właściwie to wcale, no ale :) tez jestem introwertyczką :)
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Mikenoge »

Też interesuje się fizyką kwantową ale nie zgłębiam, raczej jako odpowiedź na pytania dotyczące życia. A człowiekiem kwantowym?
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Alicj1
przedszkolASek
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2021, 16:58

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Alicj1 »

Słyszałam o książce, ale nigdy nie czytałam. Polecasz?
cranace
starszASek
Posty: 42
Rejestracja: 12 lut 2020, 21:26

Re: Cześć wszystkim

Post autor: cranace »

Witaj na forum :ciasto:
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Cześć wszystkim

Post autor: Mikenoge »

Alicj1 pisze: 11 wrz 2021, 10:30 Słyszałam o książce, ale nigdy nie czytałam. Polecasz?
Jasne jak najbardziej :D
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ