Witam~

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam~

Post autor: gosia89 »

Dolly pisze: 22 wrz 2021, 19:30 Ano. Większość Asów to ze Śląska, Wawy albo Trójmiasta. A Szczecin to takie bardziej asowe pustkowie... ;-;
Tak na marginesie, też lubię horrory i anime. ;)
Myślę że po prostu większe aglomeracje więc i szansę na znalezienie "swoich" większe 😉
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

Dolly pisze: 22 wrz 2021, 19:30 Ano. Większość Asów to ze Śląska, Wawy albo Trójmiasta. A Szczecin to takie bardziej asowe pustkowie... ;-;
Tak na marginesie, też lubię horrory i anime. ;)
Będąc na Marszu spotkałam parę Asów mniej więcej w moim wieku ^^ Więc raczej nie jest aż tak źle. Ogólnie mało osób jest aseksualnych, więc trudno kogoś znaleźć -,-'

Co do horrorów i anime~ Masz jakieś do polecenia? :DD :ciasto:
Never know what the universe has planned for us~ ☆
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

gosia89 pisze: 23 wrz 2021, 10:23 Jestem z okolic Szczecina ale aktualnie mieszkam w Niemczech. No i sporo starsza😉 ale na forum również jestem świeżakiem. Dobrze wiedzieć, że nie jest się jedyna i jednak są ludzie o podobnych preferencjach i poglądach.
Witaj~!
Niemcy o.o Może jakieś korki z niemieckiego? :lol:

I dokładnie! Cieszę się, że znalazłam to forum. Można znaleźć miłe osoby, które Cię zrozumieją (zwłaszcza jeśli chodzi o orientację) ^^
Never know what the universe has planned for us~ ☆
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam~

Post autor: gosia89 »

Libro pisze: 23 wrz 2021, 13:27
gosia89 pisze: 23 wrz 2021, 10:23 Jestem z okolic Szczecina ale aktualnie mieszkam w Niemczech. No i sporo starsza😉 ale na forum również jestem świeżakiem. Dobrze wiedzieć, że nie jest się jedyna i jednak są ludzie o podobnych preferencjach i poglądach.
Witaj~!
Niemcy o.o Może jakieś korki z niemieckiego? :lol:

I dokładnie! Cieszę się, że znalazłam to forum. Można znaleźć miłe osoby, które Cię zrozumieją (zwłaszcza jeśli chodzi o orientację) ^^
No powiem ci że prędzej z angielskiego sama nadal uczę się niemieckiego jest mega trudny... A jeszcze mieszkam na Bawarii a tu jest coś jak nasz śląski ... całkowicie nie zrozumiała gwara 😉
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Dolly
ASoholik
Posty: 1783
Rejestracja: 3 lis 2020, 18:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Dolly »

Co do horrorów i anime~ Masz jakieś do polecenia? :DD :ciasto:
[/quote]


Zarówno horrorów, jak i anime, widziałam już w życiu dziesiątki. Z filmów grozy najbardziej lubię klasyki z lat 80-tych, jak na przykład ,,Piątek 13stego'' albo,, Koszmar z ulicy Wiązów''. Anime oglądałam różnych gatunków, głównie komedie i fantastykę, trochę też horroru. Wiele z nich zapadło mi w pamięć. Z horroru polecam: Elfen Lied, Corpse Party:Tortured Souls, Another, Blood C, Junji Ito Collection. Z romansów polecam Sailor Moon, Magic Knight Rayearth, Chobits, Toradora, Nisekoi, Watashi Ga Moutete Dousunda, Karin.
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

gosia89 pisze: 23 wrz 2021, 15:37 No powiem ci że prędzej z angielskiego sama nadal uczę się niemieckiego jest mega trudny... A jeszcze mieszkam na Bawarii a tu jest coś jak nasz śląski ... całkowicie nie zrozumiała gwara 😉
O kurde... Niemiecki sam w sobie jest trudny, a jeszcze gwara... Powiem tak, powodzenia życzę :lol:
A tak poza językiem jak się żyje w Niemczech? Ciekawi mnie kultura innych krajów. Nie mam zbytnio okazji gdzieś podróżować, ale w przyszłości chciałabym się przeprowadzić do jakiegoś kraju anglojęzycznego lub właśnie Niemiec. Więc wszelkie informacje mile widziane~ :DD
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2021, 21:50 przez Libro, łącznie zmieniany 1 raz.
Never know what the universe has planned for us~ ☆
Awatar użytkownika
Libro
młodASek
Posty: 21
Rejestracja: 17 wrz 2021, 14:16
Lokalizacja: Szczecin

Re: Witam~

Post autor: Libro »

Dolly pisze: 23 wrz 2021, 21:32 Zarówno horrorów, jak i anime, widziałam już w życiu dziesiątki. Z filmów grozy najbardziej lubię klasyki z lat 80-tych, jak na przykład ,,Piątek 13stego'' albo,, Koszmar z ulicy Wiązów''. Anime oglądałam różnych gatunków, głównie komedie i fantastykę, trochę też horroru. Wiele z nich zapadło mi w pamięć. Z horroru polecam: Elfen Lied, Corpse Party:Tortured Souls, Another, Blood C, Junji Ito Collection. Z romansów polecam Sailor Moon, Magic Knight Rayearth, Chobits, Toradora, Nisekoi, Watashi Ga Moutete Dousunda, Karin.
Oh yas, "Koszmar z ulicy Wiązów" to świetny klasyk~ "Piątku 13stego" chyba nie oglądałam, więc z chęcią spojrzę w wolnej chwili ^^
A niektóre z tytułów anime kojarzę, choć też chyba żadnego z nich nie obejrzałam.. Będzie z czego wybierać na maraton :DD
Dzięki wielkie za te wszystkie tytuły~ ^^ :ciasto:
Never know what the universe has planned for us~ ☆
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Witam~

Post autor: gosia89 »

O kurde... Niemiecki sam w sobie jest trudny, a jeszcze gwara... Powiem tak, powodzenia życzę :lol:
A tak poza językiem jak się żyje w Niemczech? Ciekawi mnie kultura innych krajów. Nie mam zbytnio okazji gdzieś podróżować, ale w przyszłości chciałabym się przeprowadzić do jakiegoś kraju anglojęzycznego lub właśnie Niemiec. Więc wszelkie informacje mile widziane~ :DD
[/quote]

Hehs no powiem ci że poziom życia całkiem inny. Ludzie mega przyjaźni każdy na ulicy jak tylko na niego spojrzysz od razu się wita z tobą. Z uśmiechem obcy ludzie na ulicy życzą ci ludzi miłego dnia. Mieszkałam w różnych częściach Niemiec i powiem ci że na Bawarii jednak najlepiej. No i okolice Alp więc po prostu cudownie tu jest...
Poza tym lubię piwko a dla Niemców to nie alkohol na przerwę w pracy obiadowa wychodA wypić piwko i zjeść te swoje schnitzle więc...😂
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
ODPOWIEDZ