Hej

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Fuchsia
bobASek
Posty: 3
Rejestracja: 9 gru 2019, 17:09

Hej

Post autor: Fuchsia »

Hej, od jakiegoś czasu przeglądam to forum, ale jeszcze się nie przywitałam, więc cześć wszystkim :D mam 23 lata i przeprowadzam się teraz do Łodzi. Studiuję. Z chęcią poznałabym kogoś podobnego do mnie.
Już od kilku lat podejrzewałam, że mogę być aseksualna. Nigdy nie pociągały mnie te sprawy, choć chciałam być w związku. Dzięki tremu forum uświadomiłam sobie, że takich jak ja wcale nie ma tak mało. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Hej

Post autor: Kamilos »

Cześć,na pisz 5 postów to pogadasz na priv .Wcale nie jest tak łatwo jak się wydaje znaleźć osobę , która nie potrzebuje seksu . :ciasto: witaj . :D
bartulo999
gimnASjalista
Posty: 13
Rejestracja: 17 wrz 2021, 08:23

Re: Hej

Post autor: bartulo999 »

Hejho, forum jest całkiem osobliwe to fakt biorąc pod uwagę iż tematyka asów jest względnie pomijana w przestrzeni publicznej biorąc na tapet inne orientacje😅. W każdym razie witam witam🖖
gosia89
gimnASjalista
Posty: 18
Rejestracja: 23 wrz 2021, 09:57

Re: Hej

Post autor: gosia89 »

No też nie dawno odkryłam forum. Wiesz wydaje mi się że w real life ciężko jest spotkać kogoś o podobnym podejściu więc forum może stanowić ogromne ułatwienie.
...And I don't want the world to see me 'Cause I don't think that they'd understund...
Takija94
przedszkolASek
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2021, 22:32

Re: Hej

Post autor: Takija94 »

Siemka, fajnie, że są takie osoby, :) Chętnie popisze o wszystkim i o niczym, :)
Kajanna
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 26 wrz 2021, 20:01

Re: Hej

Post autor: Kajanna »

Cześć, ja również jestem nowa, lat 27, chętnie porozmawiam :)
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Hej

Post autor: Mikenoge »

Witam na forum. :wino2:
Z niebinarnym pozdrowieniem. :kwiotka:
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
ODPOWIEDZ