Cześć wszystkim!

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Kajanna
przedszkolASek
Posty: 9
Rejestracja: 26 wrz 2021, 20:01

Cześć wszystkim!

Post autor: Kajanna »

Cześć wszystkim!
U progu 30 (no dobra, jeszcze trochę brakuje) poskładałam wszystkie klocki do kupy i doszłam do tego, że jestem asem. Jestem w szoku, że zajęło mi to tak długo, ale dzięki temu, że mam już "diagnozę" i widzę, że jest nas więcej, już czuję się lepiej!
Mam za sobą przeróżne próby poznania osób podobnych do mnie na wiele różnych sposobów, wliczając w to Tindera - nie pytajcie! Liczę na fajne i inspirujące rozmowy :)
Awatar użytkownika
Kamilos
pASibrzuch
Posty: 299
Rejestracja: 13 kwie 2020, 13:35

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Kamilos »

Cześć,trochę jest tu nas .Jeśli chcesz pisać prywatnie to napisz 5 postów i poznawaj np.mnie :D Witaj :ciasto:
Hazel
AS gaduła
Posty: 433
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Hazel »

Witaj :ciasto:
GG: 3498837
Awatar użytkownika
Ketut
gimnASjalista
Posty: 16
Rejestracja: 16 cze 2021, 18:55
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Ketut »

Też dosyć długo układałem swoje klocki, a mam już 35 lat :lol: Lepiej późno niż wcale :mrgreen: Trochę zazdroszczę młodym ludziom teraz, łatwiej jest się odnaleźć, wiedza o aseksualności nie jest już tak ukryta jak wtedy gdy my byliśmy w wieku dorastania. Witaj!
Mikenoge
pASibrzuch
Posty: 217
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:29

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Mikenoge »

Witam na forum. :wino2:
Z niebinarnym pozdrowieniem. :kwiotka:
"Im bardziej społeczeństwo odchodzi od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą." - George Orwell
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Cześć wszystkim!

Post autor: Ewa_EDC »

Ketut pisze: 27 wrz 2021, 23:14 Też dosyć długo układałem swoje klocki, a mam już 35 lat :lol: Lepiej późno niż wcale :mrgreen: Trochę zazdroszczę młodym ludziom teraz, łatwiej jest się odnaleźć, wiedza o aseksualności nie jest już tak ukryta jak wtedy gdy my byliśmy w wieku dorastania. Witaj!
Zgodzę się. 34 lata i dopiero jakieś dwa lata temu z internetu dowiedziałam się że istnieje coś takiego jak aseksualność, i wszystko ze mną w porządku.
ODPOWIEDZ