Hejka wszystkim! :)

Każdy nowy użytkownik musi się wpisać! No dobra, to tylko żart, ale przedstawcie się. :)
Mieczysław Rakowski
gimnASjalista
Posty: 12
Rejestracja: 12 paź 2021, 22:07

Hejka wszystkim! :)

Post autor: Mieczysław Rakowski »

Mam 18 lat i jestem asem od kilku lat już. Dowiedziałem się że jestem aseksualny przez przypadek bo mnie kiedyś zaciekawiło co oznacza być asekualny i miałem takie "ej, przecież to mnie opisuje".

Jestem dosyć artystyczną duszą i lubię majsterkować. Jestem introwertykiem INTP i mam zespół aspergera. Lubię binge watchować całe sezony seriali w 2 dni i słuchać muzyki cały dzień.

Szczerze to przyszedłem tutaj próbując znaleźć jakąś drugą połówkę ale chyba zostanę tu na dłużej :D .
Ewa_EDC
mASełko
Posty: 132
Rejestracja: 23 wrz 2021, 19:01
Lokalizacja: Toruń

Re: Hejka wszystkim! :)

Post autor: Ewa_EDC »

Witamy na forum :ciasto: :ciasto:
Awatar użytkownika
KaskayV
starszASek
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2021, 07:06
Lokalizacja: Wrocław

Re: Hejka wszystkim! :)

Post autor: KaskayV »

Witaj wśród nas :ciasto:
Cześć :D
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Hejka wszystkim! :)

Post autor: Smerfetka »

jezu, podobnie jak ja. Lubię rysować i ciągnie mnie do majsterkowania, tylko aktualnie nie mam zbytnio możliwości się nauczyć. Też lubie puścić muzyke i sobie pofałszować do niej xd.Mi wyszło że jestem istp. Ja mam akurat 22 lata. Można tu jakoś priva wysłać? Z chęcią cię bym poznała.
Hazel
AS gaduła
Posty: 432
Rejestracja: 21 mar 2016, 18:27

Re: Hejka wszystkim! :)

Post autor: Hazel »

Witaj :ciasto:
Smerfetka pisze: 23 paź 2021, 19:41 jezu, podobnie jak ja. Lubię rysować i ciągnie mnie do majsterkowania, tylko aktualnie nie mam zbytnio możliwości się nauczyć. Też lubie puścić muzyke i sobie pofałszować do niej xd.Mi wyszło że jestem istp. Ja mam akurat 22 lata. Można tu jakoś priva wysłać? Z chęcią cię bym poznała.
Tak, można wysyłać wiadomości prywatne. Ta opcja zostanie odblokowana, gdy napiszesz na forum 5 postów.
GG: 3498837
Awatar użytkownika
Smerfetka
starszASek
Posty: 46
Rejestracja: 29 wrz 2021, 11:16
Lokalizacja: 100km od Warszawy

Re: Hejka wszystkim! :)

Post autor: Smerfetka »

dzięki! ;D trzeba się zacząć częściej udzielać na forum.
ODPOWIEDZ